sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Avendrion    40

Zonk radze przeczytać ostatni numer TAP a w nim Top Świnie. Jest tam napisane jak byk że najlepsze są świnie w przedziale 115-125kg.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie godzine temu odjechały po 5,75+vat za E cena w gore o 20gr kujawsko pomorskie


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

...Kolego słabo śledzisz posty widze bo nie widzisz i nie wiesz czemu akurat w takiej wadze się u nas sprzedaje.........cofnij sie kilkanaście postów wstecz to zrozumiesz...

 

zonk jestes p***********. Powtórzę jeszcze raz P*********! Jezeli posypią się % to piorun. O tych twoich świniach to juz z tobą piszę od miesięcy i jeżeli twierdzisz, że nie czytam twoich postów to chyba ty sam swoich nie czytasz. k**** jak możesz twierdzi, że nie czytam tematu i mi kazesz wracać do tyłu jak prowadziliśmy dłuższy czas rozmowę na temat tych twoich cudownych swin! Myślę, że już wszystkich zmęczyłeś sobą na tym forum.

 

 

u nas półtusza po wybiciu może mieć najwięcej 115 kilo bo potem obcinają nawet po 20 groszy na każdym kilogramie.

160 - napisałem ze maciora bo to na pewno nie jest tucznik, ale było to w przenośni bardziej. U mnie maciory na odstawę mają około 300-320 kilo

 

+10% za obrażanie

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,jako że chowem świń się nie zajmuję chcę waz zapytać czym się kierować wybierając świnie na ubój własny ,jak poznać że jest ona mięsna (mało słoniny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

zonk pisze że ma 32 lata , osobiście wątpię że ma więcej niż 17 , szkoda tylko że koledzy dali się przez niego z prowokować do dyskusji na błahe tematy , osobiście proponuję zignorować jego wypowiedzi , w każdej dziedzinie , gdyż nic nie wnosi do dyskusji - w każdym temacie w jakim by nie za istniał . Według mnie forum powinno wnosić użyteczne informacje a nie demagogie , u mnie cena wzrostowa , w następnym tygodniu o 20 gr. w górę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Avendrion to wytłumacz to osobie która kupuje od nas świnie.On takie sobie życzy i za takie lepiej płaci.Jeśli chcesz więcej informacji to moge podać Ci nr.tel do niego to się spytasz dlaczego potrzebuje w tej wadze , i wtedy będziesz wiedział.Dla mnie to żaden problem , niestety z mojego doświadczenia wiem i zdania nie zmienie że waga nie ma nic do mięsności ale rasa tucznika oraz sposób karmienia , bo jak mówiłem tucznik może mieć 115 kg a będzie tłuściejszy jak ten co ma 150kg.Na święta kolega z pracy kupił tucznika miał 109 kg to miał 5-6 cm słoniny na sobie , a kolega ojca wziął od nas tucznika co miał 141kg , to nie mógł własnym oczom uwierzyć , jak w tej wadze tucznik jest tak mięsny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

a gdzie cena tucznika ? trzymajmy sie tematu bo tez mnie nie obchodza wagi waszych swin i jakie to one sa super zm skiba 5.6 e kl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

A przyrosty ? po wyżej 115 kg - w gorę , ile tego zostaje ? im większa waga to przyrost mniejszy , było już o tym na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Oki , nie ma co ciągnąć tematu , poza tym temat jest o cenie świń , ja ostatnie sprzedaje 14.06 więc zobaczymy jak to będzie.Ale słyszałem że świń brakuje i są poszukiwane , więc cena raczej niska nie jest.

Edytowano przez zonk28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Łmeat Łuków rozliczenie z 26.05.11 E 5,50zł.

W tym tygodniu 40gr do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faja41    0

To wyzej to wynik malej wiedzy z obslugi komputera a wracajac do cen to z 4,1 na 4.2 netto ale prognozy pomyslne .pozdrawiam.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Lubelskie 4.10 +vat,wzrost o 10 groszy od poprzedniego tygodnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

ZPM matthias, 4,10 żywa, 5,75 E, lubelskie


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Wczoraj poszło wszystko......5.00zł/kg z tego co wiem idą w góre cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj