sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Skamp    0

4.00 + vat


Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scanman    0

Tymczasem na Dalekim Wschodzie docenili naszą wieprzowinę. Podobno biorą każdą ilość - byle ze znakiem PL. Duże ubojnie zapowiadają na ten tydzień korekty cen skupu w górę. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Sąsiad wczoraj sprzedał 40 sztuk po 4.80 .Pomagałem ładować i pytałem.Waga 130-160 kg.

 

matko swięta... 160 kilo to maciora juz :) WooW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Hehehhe to jak ty kolego masz maciory po 160 kg to brawo , to ty jeszcze maciory prawdziwej nie widziałeś .......z tego co widać to u ciebie ciężko by było prawdziwego tucznika wybrać ..., bardziej by może wybrał tucznika z serii "pigmej" :lol: albo "góziec" :lol: .Kolego słabo śledzisz posty widze bo nie widzisz i nie wiesz czemu akurat w takiej wadze się u nas sprzedaje.........cofnij sie kilkanaście postów wstecz to zrozumiesz.Druga sprawa.....nie patrz ilke świniak waży tylko na umięśnienie i mięsność , bo możesz mieć świniaka 110 kg i będzie tłusty jak fiks , a inny będzie miał 150 kg i będzie chudy.Wszystko zależy od rasy i sposobu zadawania paszy oraz jaką paszę....ehhh temat rzeka...... :rolleyes:

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

W Lubelskiem ZPM Matthis nadal po 4 +vat ,czyli nie "dosłyszeli " że ogólnie jest na ten tydzień tendencja wzrostowa ,ale u nas we wsi pośrednik podbił cenę z 4 na 4.10 +vat ,czyli że nadzieja umiera ostatnia i może za miesiąc cena wzrośnie do takiej z której będziemy zadowoleni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

zonk, ja generalnie jestem cierpliwy, ale powoli wyczerpuje mi sie to.

Prosze tylko abys przestal piepr*yc i uczyc wiekszych od siebie hodowców. Oni chyba wiedzą lepiej w jakiej wadze sprzedawac swoje sztuki, tak?

Jakos nie widze zeby caly swiat sprzedawal tuczniki w wadze 160kg, wiec przestan choc tu na forum przedstawiac swoje teorie.

Chcesz to se trzymaj do takiej wagi, ale nie poprawiaj drugiego za to, ze tego nie robi.

sory za OT, nie wytrzymałem.

 

co do tematu, tak jak kolega wyzej napisal, lubelski 'mathias' stoi z ceną...


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Pawelec forum to miejsce gdzie się przedstawia pewne realia i rzeczy związane z produkcją.A jakie ja sprzedaje tuczniki to w tym wypadku powinno Cię najmniej obchodzić.....mogę nawet sprzedawać po 200 kg to moja sprawa , jakie i za ile sprzedaje.Jeśli nie chcesz to nie czytaj nikt Cie nie zmusza.A że ty sprzedajesz takie po 100 kg to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

wlasnie, o tym mowie ze mnie to nie obchodzi :)

ale nie ucz innych ze jak nie robia tak jak ty, to robią zle. nadgorliwosc (w tym sensie) jest tu niepotrzebna.

bez odbioru.

sory za OT


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrpawlak101    6

ja odwoziłem 40 sztuk dnia 21.05.2011 i gościu policzył mi po 5zł\kg tylko ze ja do goscia odworzę dużo trzody chlewnej i biorę od niego koncentraty bo sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Pawelcu nikogo nie uczę tylko mówię jak u mnie to wygląda...... :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Nie to że nie opłaca tylko z czegoś trzeba było zrezygnować ......za dużo na głowie nie można mieć.Jest takie powiedzonko--- z dwóch misek się nie naje , lepiej z jednej a do syta---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czacha17 dobrze mówisz , dlatego po przeliczeniu kosztów rezygnuje z hodowli trzody chlewnej.Pilnuje ziemniaków , tzn ojcu pomagam bo na tym mamy największy zysk.

 

A nie było tak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cię mogę. To ty masz 32 lata i jeszcze robisz tak jak tatuś chce. :lol: Co za łeb, normalnie mi szkoda takich ludzi, raz piszą jedno, a zaraz coś innego. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    225

Może dajcie Zonkowi spokój , niech sobie chowie dla wczasowiczów nawet po 200 kg , interesuje mnie cena jaka będzie na żniwa i później , jeszcze na zimę , bo warto wiedzieć jak ustawić produkcję , u mnie cena przed niedzielą 4,10 + vat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

lubelski 'matthias' dziś 4zł + vat


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Farmer Pawlos tak pomagam a co w tym dziwnego? Widać jaki z ciebie syn jak ręki ojcu nawet nie podasz w pomocy.......ale co tam twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co g****? Nie wkur**** mnie, może ma 17lat, ale ojcu pomagam w gospodarstwie już 7 lat. Nie ukrywam tego, że mam wiedzę w hodowli trzody większą niż nie jeden hodowca mający wieloletnią praktykę. A chodziło mi o to, że co z ciebie za gospodarz jak nie prowadzisz sam gospodarstwa, tylko mając 32 lata pracujesz u ojca. ;[

 

Opanuj się! Oboje dostajecie % może was to nauczy żeby mówić delikatniejszym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplym3    72

Zonk jemu chodziło o to, że to ojciec powinien pomagać Tobie a nie Ty ojcu, osobiście jestem tego zdania co Pawlos ;)

Pozatym wprowadzasz nerwową atmosferę w tym temacie jak z reszta w każdym który założysz lub w którym się udzielasz, jeśli nie masz zamiaru chować tuczników to po prostu się tu nie udzielaj, będzie spokojniej.

Łódzkie cena za tamten tydz. 4.20 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj