sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

rower56    0

Hodowcy nie dajcie się, zakłady mięsne płacą nawet 5.80 + VAT (wbc) kl. E

Edytowano przez rower56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek    124

woj. opolskie powiat oleski 3,80 + VAT. marnie jeszcze u nas :unsure:

A ja sprzedawałem w poniedziałek 14.03 po 4 + VAT, gmina Olesno :D Edytowano przez jendrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

PMB Białystok 4,7zł + VAT 80szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam5401    0

Kiepsko u was ja okolice ostrowa wlkp. u nas płaco po 4.50 +VAT na tzw. spędzie i cena szybko pnie się w górę !! byle tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Znając życie na święta znowu będzie spadek cen , tak że jak jeszcze 3 tyg cena się utrzyma to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam5401    0

Wszystko możliwe ale nadzieje można mieć ze będą szły w górę (nadzieja matka głupich xD_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

.... a każda matka swoje dzieci kocha....

 

3,99 + 0,20 za mięsność (netto)

Edytowano przez martini89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Kiepsko u was ja okolice ostrowa wlkp. u nas płaco po 4.50 +VAT na tzw. spędzie i cena szybko pnie się w górę !! byle tak dalej

Witaj kolego możesz powiedzieć gdzie albo kto dokładnie tyle płaci bo tak się składa że jestem z tej okolicy i też bym miał kilka sztuk po niedzieli na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielo324    9

witam ja też jestem z okolic ostrowa ale o takiej cenie w naszym rejonie nie słyszałem daj kolego namiary na tą firmę bo skoro na spędzie tyle płaci to z domu przy ilości pewnie coś dorzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Adam5401 tylko ciekawe czy cie na tym spędzie nie obrabiają na wadze? <_<

 

w pon. poszło 45 sztuk po 4,4zł/kg netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam5401    0

Sorki ze dopiero dzis ale ja juz sam nie wiem do konca co i jak bo somsiad sprzedał niby tak drogo bo własnie ja tez mam 20 szt. do odstawy a firma zmieniła cenę i nie mam pojecia jak to sie stało tak krutkim czasie >??? chyba ze sosiad zrobił mnie w balona. Wiec wybaczcie za to zamieszanie

 

a i napisze aktułalna cene jaka była na spedzie 4.30 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

4,40 z VAT


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Adam5401 tak po prostu pytam, bo jak w mojej okolicy są spędy to zazwyczaj dają one 30-50gr/kg więcej, a potrafią z 10kg na tuczniku okroić. :blink: A ludzie nadal do nich odstawiają i są zadowoleni bo jaką cenę dostają, a że ich orżnie na wadze to im nie przeszkadza. :huh:

 

Też słyszałem, że na poniedziałek szykują się korekty. :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Sorki ze dopiero dzis ale ja juz sam nie wiem do konca co i jak bo somsiad sprzedał niby tak drogo bo własnie ja tez mam 20 szt. do odstawy a firma zmieniła cenę i nie mam pojecia jak to sie stało tak krutkim czasie >??? chyba ze sosiad zrobił mnie w balona. Wiec wybaczcie za to zamieszanie

 

a i napisze aktułalna cene jaka była na spedzie 4.30 :))

[/quot

A dowiemy się gdzie na tym spędzie tyle płacą? Czy to tajemnica

Edytowano przez mariox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mojej okolicy jest 6 spędów. na 3 zawyżają cenę, ale obcinają na wadze, 1 jest spoko i dobrze płaci, bo jest to spęd zakładowy, a w 2 pozostałych to nie wiem jak tam jest dokładnie

 

no mógłbym podać nazwiska i miejscowości dokładnie, ale nie będę robił tym panom i paniom reklamy :lol:

Edytowano przez FarmerPawlos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1988    0

'Adam5401' gdzie ty po tyle sprzedajesz te tuczniki ja mieszkam niedaleko ciebie i o takiej cenie nie slyszalem daj namiar na tego goscia co skupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj