sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcinPykuS    68

@zonk28- a jakie województwo???

 

Akurat @zonk28 ma wpisaną w profilu lokalizacje-Kraków, a województwo się domyśl...

Edytowano przez MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hose1818    13

podlasie piątek 4.2+vat za wagę żywą 90 sztuk. niemieckie padło rynek już wchłonoł więc cena troche ruszyła, marna to pociecha skoro cena paszy zabija ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Hose nie martw się, ceny trzody będą systematycznie rosły do wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hose1818    13

jak w majowy weekend pół Polski rozpali grilla z wieprzowiną na ruszcie to cena musi ruszyć nie ma h*ja we wsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

MarcinPykuS tak jestem spod Krakowa województwo małopolska.Kilku osobą już podawałem namiary do osoby która kupuje żywca.Na dzień dzisiejszy 4.20zł/kg--na czysto , ale warunek jeden waga 140-150 , góra 160kg

Edytowano przez zonk28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hubert skąd ta pewność? obyś miał rację...

 

A czy to takie trudne do zrozumienia??!!?? Każdemu z osobna trzeba tłumaczyć?? Poczytaj temat a się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

jak w majowy weekend pół Polski rozpali grilla z wieprzowiną na ruszcie to cena musi ruszyć nie ma h*ja we wsi ;)

 

Gdyby ceny w sklepie były niższe to może i te pół Polski rozpali grilla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplym3    72

A czy to takie trudne do zrozumienia??!!?? Każdemu z osobna trzeba tłumaczyć?? Poczytaj temat a się dowiesz

 

Jestem w temacie na bieżąco, wiem o sezonowości hodowli, o wzrostach cen latem, jednak nigdy nie ma 100% pewności, że będzie dobrze, lub b.dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hose1818    13

to sie trzeba zapytać rządzących jak chronią Polski rynek przed napływem badziewnego mięsa z zachodu? czemu nie ma ustalonej minimalnej ceny na żywiec np. 4,5 zl ? i dlaczego pośrednik tak bardzo bogaci sie na rolniku? w wyniku czego w sklepach jest poprostu drogo. ale minister odpowiada że cena jest normalna i wszystko jest oki:lol: zenuła panie i panowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

gdzieś maj czerwiec, będę odstawiał tuczniki, HubertOjdana i Hose1818 to mnie pocieszyliście,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulek    0

koledzy na podkarpaciu na żywą wage są po 3,89zł z Vatem za kg ale sprzedaje na WBC zobaczymy jak sie wybiją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

Świętokrzyskie powiat Jędrzejowski ceny od 3,5zł do 3,8zł na skupach ja odstawiam w piątek lub w we wtorek zobaczymy ile da mam nadzieje ze ponad 4zl narazie zapowiada sie ze nie bedzie zle mam nadzieje ze cena ziarna troszke przystopuje, przynajmniej paszówki ;)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHCS    6

Ja odstawialem w zeszly piatek tj. 11 lutego i cene wyjsciowa dostalem po 4zl; powiat plocki, mazowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że ta cena w pobliżu 4zł za kg długo się nie utrzyma,zapełnią szybko magazyny i będziemy mieli powrót do przeszłości,a co do tego że latem świnki mają być droższe,wielka niewiadoma na pewno natomiast na 5zł za kg nie ma co liczyć,to tak jak czekać na cud,lecz "jeżeli boisz się stracić nie licz na zysk" ...to tyle na temat więc kto wie???...

Edytowano przez maverick1803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

A u nas 3.5 +vat

Piszecie o zakupach do agencji, lecz już nie ma skupu do agencji, skończył się i aby patrzeć jak z końcem zimy skończą się w miarę ceny


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

PMB Białystok 5,1zł WBC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwa    0

Świętokrzyskie Powiat Buski dziś 3,85 w poprzednim tygodniu 3,75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hose1818    13

PMB pochłaniacze zachodniego padła... cene podnieśli co sie stało :lol: czemu teraz nie ściągają hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

5,3 zł/kg netto WBC, 36 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj