sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

krystian88    0

Może i teraz mają zakaz eksportu, ale to mięso już było u nas i nie wiem czy czasem nie zostało już sprzedane. Podejrzewam że dzisiaj w wiadomościach o tym usłyszycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Niemiaszki chcieli aby uszło im to płazem, ale dziennikarskie rekiny wszystko wywalą na światło dzienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Witam, a ja mam do sprzedania, pojechałem śmiało na skup a tam skupu niema,

ponoć niema gdzie pośrednik sprzedać, cena prawdopodobnie 3.30+vat ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

I dobrze im tak... a co do tematu to nie wiecie jak będzie z tymi cenami??? Teraz trochę jest gorzej ze świadectwem, bo wcześniej dzień wcześniej zgłaszałeś i przyjeżdżali, a teraz z powiatu to tydzień trzeba czekać<_<

Hmm.. u mnie świadectwa staniały, a jak jadę na spęd do mojego skupu to nie muszę wcale brać świadectwa.

Staniało z 17zł na 10 do 10sztuk, a od 10 sztuk w górę to dopłata 1zł od sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

16 postów przeniesione. Tu piszemy tylko ceny. O opłacalności mamy osobny temat.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

No to WAMA7552 wiozę do Ciebie w poniedziałek 30 sztuk. U mnie: Wielkopolska, Rawicz: żywa 3,30+vat, natomiast klasa E 4,50 + premia jeśli na umowę kontraktacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

Jutro do mnie przyjadą to cena 3,30zł + VAT ale prawdopodobnie w następnym tygodniu spadną do 2,80zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jutro po 3.50 maja być... Żal. Lepiej kupić świństwo drożej z zachodu niż naszym dać choć te 4!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

@wama takie bajki cenowe to se możesz opowiadać w chałupie na du--e a nie w internecie albo pod sklepem, żaden idiota nie zapłaci tam ileś... skoro można kupić dużo taniej, także duzi hodowcy szykujcie się w lutym na ceny poniżej 3zł

A może to i dobrze


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

Panowie kończymy hodowle dziś PKM DUDA 40 groszy w duł-pi***** ich niech te wszystkie sk****** żrą sobie za rok jakieś ochłapy niemieckie za napewno duże pieniądze skoro nie potrafią zadbać o rodzinną hodowle.

Edytowano przez andrzej2110
cenzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dziś po 3,0 + vat. Jak to dobrze ze zrezygnowałem z hodowli.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

Porażka z ceną aż nie mogłem uwierzyć w to co widzę, mam nadzieję że to tylko taka tygodniowa zagrywka aby ludzie wypchnęli to co mają. Przy tej cenie zboża wierzyć się nie chce. Aktualnie 4,30 za E + vat, jednak u niektórych pośredników poniżej 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Rzeźnie kręcą same bat na siebie. Przy tej cenie za pół roku nie będzie wcale świń w hodowli. A wtedy będą musiały bazować na sprowadzanych półtuszach i zobaczymy czy nie będą cienko kwiczeć bo zachodni kontrahenci każą sobie za nie płacić nie tak jak rodzimi producenci produkują po kosztach. Nikt nie będzie Polaka żywił gratis. Także ta cena ma bardzo krótkie nogi. Obudzą się z ręką w nocniku. Ale będzie już po fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

To i tak jeszcze za tą cenę sprzedałbym, ale za 3zł to wolałbym kilka tych świń zabić i przerobić na kiełbasę i opchnąć za 15zł/kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

:rolleyes: dzisiaj rano wlkp:3,30+vat. Wieprzków opór ale jeszcze tylko ten tydzień, od przyszłego tygodnia ceny pójdą w górę. :o


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

Dziś u nas czyli podkarpackie miejscowość Wielopole skrz. Rzeźnia Kabanospol - 3.90 zł ( waga żywa) a w piątek było 4,10zł. Jest źle! Koncentraty 5% w górę a świnki w dół. I sprowadzamy przeterminowane mięso do kraju a nasze nie ma kto kupić. Ale co na to poradzić jak na wiejskiej same barany. Niestety przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj