sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

Krystian86    16

Cena na dziś to 4.95+ VAT czyli spadek o jakieś 15 gr w porównaniu do zeszłego tygodnia. A jak w innych regionach wygląda sprawa z ceną????


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Może spadająca cena zniechęci trochę do rozwijania hodowli, co uchroni przed ceną 3.50 za jakiś czas. 4.9+vat dziś.

 

Może spadająca cena zniechęci trochę do rozwijania hodowli, co uchroni przed ceną 3.50 za jakiś czas. 4.9+vat dziś.

 

Może spadająca cena zniechęci trochę do rozwijania hodowli, co uchroni przed ceną 3.50 za jakiś czas. 4.9+vat dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

A przepraszam kto rozwija hodowle bo z tego co ja wiem to pogłowie w Polsce nadal maleje a jaśli my nie powiemy w końcu dość to cały czas bedą z nami tak pogrywali, choć twoja wypowiedz sugeruje że cena tobie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

@Rolnik1973, uchronić nie uchroni... może przesunie w czasie, bo jestesmy niby w globalnej wiosce...bez krajowej polityki celnej, napewno przyczyni się do wzrostu spożycia przez rodaków importowanej wieprzowiny... czy tego czegoś którejś kategorii co się ściąga z zagranicy... ważne że partie jednolite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek12345    0

ale zagraniczne nie jest wcale dobre tam tuczniki sa karmione dobra pasza GMO lub z sporo wiekszymi dodatkami niz u nas i polacy to kupuja bo tanie a nasze swinki oddajemy za darmo przy cenie przenicy i kocentratu .unas swinki mazowieckie 4,80 moze przed swietami pare zł bd wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie dziś pojechały po 5+vat kujawsko pomorskie do czego to wszystko dąży :(

Edytowano przez jan2130

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Kujawsko pomorskie Cena jaką wczoraj placili na skupie 4.80 + wat. Zastanawiam się czy sprzedawać czy przetrzymać tydzień dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina3    2

U mnie dzisiaj po 4,70 zł plus vat woj sląskie jak tak dalej będzie to ja też kończę ze świńkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Własnie pojechały 4.9pln+Vat. Przedostatni rzut i likwidacja stada.

 

Ja także świnkom podziękowałem. Zostało jeszcze troche tucznika. W kojcach po maciorach już są cielaki. Swoją drogą szkoda bo ostatnimi czasy doszłem do '' wprawy'' i dość fajnie rosły. Maciory 3.80 ,- ,tuczniki 4.90,- netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Duże stado utrzymywałeś?

 

He co ja tam mialem 3 maciory i prosiaki od nich wiec okolo 20 sztuk na rzut. Przerabialismy je w wyroby a nadwyzke sprzedawaliśmy . Przy tych cenach zbóż i koncentratów to sami wiecie jaki zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj