sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

soltys48    19702

Panowie a jak liczyć takiego kabana 160-170kg miała to być loszka no ale cóż mam okazję kupić ją pod nóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

5,80brutto... cena z przed chwili :rolleyes:

za 170 kg można dać około złotówki mniej moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

Witam. Ja mam trochę nietypowe pytanie. Pewien gość ma u mnie trochę długu i chce się rozliczyć w kilku 50kilogramowych świniach.... Na ile można wycenić 50kg tucznika? Jaki przelicznik przyjąć?

 

Spójrz na handel młodym bydłem-tam cena za taką sztuke w polowie tuczu wynosi ok 1,5 ceny kilograma dorosłego żywca, ale z racji tego że odbierasz sobie tym dług to nie musisz być aż taki wspaniałomyślny-cena żywca będzie dla ciebie bardzo satysfakcjonująca (biorąc pod uwagę że za prosię 20 kg trzeba dać w tej chwili ponad 200zł), a on na pewno nie poczuje się skrzywdzony.

nie zaszkodzi też spróbować pociągnąć na jeszcze niższą cenę-jak pisał ktoś wyżej- 4zł/kg jest jeszcze lepszym rozwiązaniem :)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

U nas płacą ile kto chce bo świń nie ma , zakłady mięsne i ubojnie ściągają półtusze i żywe z innychg okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duck    0

W piątek wynegociowaliśmy 5,80 netto za partie 70 sztuk

Mazowieckie

 

jesli mozna to kto tyle placi chetnie sprzedam taka partie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Cena dziś to 5.20+ VAT, spadek o 10 gr. Ciekawe jak sługo utrzymie sie tendencja spadkowa?????


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

świnie powinny być po 3.5 bo ci co trzymają u nas to już ludzi nie poznają , co to nie oni ile kase w tym roku wzieli a reszte ludzi mają za głupców co mają bydło albo warzywa- buractwo do kwadratu-świńskie chamy

a u mnie 5,1- o wiele za drogo


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

  • Zainteresowania
    mało robić-dużo kasy mieć -- koleżanka zazdrości innym ???

  • Like 1

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Ta.. Jak chcesz to sobie hoduj świnie, i idź je sprzedawać po 3,50 zł i zobaczysz, że będziesz dokładać do tego interesu grube pieniądze..

U mnie 5,40 zł.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

Za cienki w uszach jesteś vicia i zajmij sie świniami

 

+1 punkt ostrzeżeń za prowokowanie do kłótni

Edytowano przez razor275

Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub512    0

Binladen, jakie to Polskie... najlepiej utopić sąsiada w łyżce wody, bo od niedawna powodzi się jemu trochę lepiej niż tobie... Dlaczego tylu naszych żyje w nienawiści, patrzą na innego z zazdrością lub pogardą? Ludzie, ŻYJCIE i dajcie ŻYĆ innym. Każdy ma prawo robić to co uważa za słuszne i w czym widzi zyski, przez długi okres tucz był nieopłacalny a jak teraz wreszcie można trochę się odbić (ale kokosów i tak nie ma i nie będzie) to do czego dochodzi?

U mnie w skupie podobno płaca 5,4 netto

Mam nadzieję, że mentalność moich rodaków kiedyś się zmieni i będziemy bliżej zachodu niż Rosji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawrik83    0

Tak jest to polska mentalność jak sąsiad ma 50szt bydła to polak modli się aby te sztuki mu padły. Mentalność osób z zachodu europy - jak sąsiad ma 50szt bydła to ja chciałbym mieć 100szt:( przykre ale prawdziwe.

U nas po 5,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Jeden Binladen juz byl a teraz juz go niema widac rosna nastepcy co chca sie tak samo zwac i tez podziela los Binladena .U nas po 5.3+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

Tak jest to polska mentalność jak sąsiad ma 50szt bydła to polak modli się aby te sztuki mu padły. Mentalność osób z zachodu europy - jak sąsiad ma 50szt bydła to ja chciałbym mieć 100szt:( przykre ale prawdziwe.

U nas po 5,3

u nas na wschodzie też taki syndrom występuje. Jak sąsiad ma ciągnik 100km na 5 ha to ja muszę mieć 120. Albo dom sąsiada 2 piętra to mój 3

A cena świń powinna być taka żeby jakiś grosz zawsze zarobić a nie raz dużo a zaraz dokładać. I mówię grosz a nie zysk pół świni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj