sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

LukaszBONQ    34

a widocznie można skoro niektórym lepiej opłaca się chów świń na swoim zbożu niż na kupnym, jakbyś przeczytał kilkanaście postów przed moim to byś wiedział o czym mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dj.vadium    1

Witam panowie w środę pojechały po 5,3+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski spadek o 90gr w porównaniu z odstawa z końca września szlag by ich trafił tanie zakupy na święta robią tak dalej a świnie to w zoo będziemy oglądać

 

Tak czy siak wszyscy jesteśmy sponsorami zakładów mięsnych....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

nie zakładów tylko marketów. Bo to te dyktują ceny a zwłaszcza świąteczne. Tyle że tam spadków cen nie widać, no chyba ze akurat jakaś promocja.

Ostatnio widziałem jakieś porównanie całej świni i po rozbiorze jej na półce sklepowej. 300zł z małym haczykiem i 900 z dużym haczykiem. Ceny nie aktualne ale proporcje raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

5,5 na skupie w Kocku ,lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylip    44

Lubelskie powiat Łęzynski 5,50 zł brutto. Jeszcze 2 tygodnie temu było 6,00 zł brutto. Sytuacja powtarza sie juz tak drugi rok. W listopadzie ceny tuczników spadają, by następnie w grudniu podnieść je do poprzedniego poziomu. Potem konsumntowi sie wciska, że tuczniki zdrożały i jest prosty sposób na podniesienie w okresie przedświątecznym cen wędlin i przetworów mięsnych w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nic tak nie powoduje podaży tucznika jak obniżka ceny skupu, ale spokojnie, moim zdaniem w niedługim czasie cena poszybuje w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Może i poszybuje ale jak spada to od razu złotówkę w dół a jak podnoszą to po 10gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Cena na dziś to 5,3+ Vat przy ilości paru sztuk. Natomiast powyżej 10 sztuk 5,4+ Vat. Dwa tygodnie temu koleś nawet nie chciał słuchać żeby coś dołożyć. Dodatkowo dodam, że Pan który odbierał świnki na spędzie powiedział żeby nie spieszyć się ze sprzedażą lekkich świń bo cena za dwa tygodnie ma iść do góry, niestety wiem jak wyglądają podwyżki po tak raptownych spadkach.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

u mnie dziś był koleś i mi proponował 5.60 zł z vat i mówi ze cena będzie spadać a prywatnie to i po 6.30 sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj