sebau1212

Cena trzody chlewnej

Polecane posty

agrowojtek    3

Kuj-pom 5,50+VAT od 3 tygodni cena spada o 10 gr tygodniowo, ale może to lepiej ostudziło to trochę zapał tych co im po głowie chodzi wznowienie produkcji, bo tak na prawdę, to im hodowców trzody mniej, tym rynek stabilniejszy. Takie moje przemyślenia :)


Od myszy po cesarza każdy żyje z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

o to chodzi ze sprowadzaja z zachodu tanie przednie cwiartki swini i robia szynke z lopatki dla supermarketow,a klijenci to kupuja taniej i sie ciesza ze jedza ''szynke'' !!!

Edytowano przez tedizetor56

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może i dobrze że cena trochę spada. Odstraszy ,,napaleńców" którzy hodują świnie gdy cena jest wysoka ;) woj. Łódzkie powiat Tomaszowski 5.80zł

Edytowano przez vbox33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

nom.. bo coraz więcej osób zacznie znowu "hodować trzode. Ten spadek jest całkiem dobry.. Ale i tak wszyscy wiemy, że zaraz święta, i cenu znowu do góry ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

Może i dobrze że cena trochę spada. Odstraszy ,,napaleńców" którzy hodują świnie gdy cena jest wysoka ;) woj. Łódzkie powiat Tomaszowski 5.80zł

a do cekanowa do pani m. sprzedajesz? 5.80 netto placi. Edytowano przez tedizetor56

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie nie do Wilkucic do Lipińskich ;) 5.80 zł na rękę plus wat :) jedyny problem jest taki z nimi że nigdy nie wiadomo ile zapłaci bo to żalezy od tego ile ma na stanie świń...jak mało to dużo płaci jak już trochę ma to potrafi tego samego dnia o 40 gr nawet obniżyć cenę... Polityka tego zakładu mnie czasem rozwala he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

uff udało mi się dziś sprzedać po starej cenie :) 6,10 na ręke


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj