Zaloguj się, aby obserwować  
habra

deutz mocowanie do tura

Polecane posty

habra    0

Chciałbym sie dowiedziec

do jakiego tura jest te mocowanie ponieważ kupiłem deutz fahr 4.51

i nie wiem do jakiego tura jest te mocownie jest to mocowanie orginalne od tego deutz

załozony te tur był od nowosci ale sprzedawca nie wie do czego to jest szukałem na internecie i nie wiem do czego to

prosze o odpowiedz i opinie.

post-30520-0-72776300-1294574313_thumb.jpg

post-30520-0-28965900-1294574334_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habra    0

Tylko jakiego stolla bo bym chciał już kupic teraz na wiosnę do niego ładowacz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Stoll. Stoll nie posiada takiej wysuniętej do przody podpory. Owszem haki przypominają stola, ale to co z przodu przywodzi na myśl mailleux. Tylko takie haki z nic nie pasują do MX.

Edytowano przez JohnTheBulletTeacher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habra    0

No tez myślałem ze to mailleux bo mój sasiad ma mailleux ale on nie ma na haki tez identyko rama ale nie na te haki tylko wsadzany ale moze ktos jeszcze wie do czego moze to byc ja myślę ze to mailleux ale te haki cos mi tu nie pasują i nie znalazłem jeszcze mailleuxa na haki przypinanego ale prosze o dalsze odpowiedzi.

Edytowano przez andrzej2110
błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haki jak nic pasują do stoll'a, tylko teraz kwestia jak daleko od haka jest ta podpora idąca do przodu. Jeśli nie są połączone to ona pełni funkcję wyłącznie mocującą, na niej nie spoczywa ładowacz. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo jeszcze nie widziałem stoll'a z taką adaptacją. Może ktoś to wzmocnił we własnym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habra    0

No właśnie o te haki tu się rozchodzi rama identyko wszystko orginał ale te haki tez mi nie pasują .

 

ta podpora jest identyczna do mailleuxa ale te haki już nie bo sąsiad ma mailleuxa a takie mailleuxy są wsadzane do środka a ta rama utrzymuje w ładowaczach mailleuxa jego ramę.

 

podajcie do jakiego stolla

Edytowano przez andrzej2110
błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ja ci proponuje przejechać się do jakieś składnicy i zapytać czy majo tura na takie mocowanie. Udawaj ze chcesz od nich kupić i się dowiesz co może pasować.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te haki są do mailleux to do ładowaczy serii T i ładowaczy MX z końcowych lat produkcji (2004- ). Strzelam, że jest to model T, myślę że 8, bo 10 raczej by nie montowali na tak małym ciągniku.

 

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ladowacz-czolowy/1528980/mailleux-mx100.html#

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ladowacz-czolowy/1660210/mx-t8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj