Polecane posty

Witam wszystkich w nowym roku!.

Mam do was pytanko w sprawie Deutz-fahr Agrofarma 100.

Opłaci się go kupować na PROW ?.

Proszę o dorady i porady , z góry wielkie dzięki. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Chodzi Ci o zakup używanego ciągnika?

Bo obecnie zastąpił go Agrofarm 420 ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
df420gs    0

Polecam bardzo dobry ciągnik podwórzowy do tura ewentualnie jako większy dla mniejszego gospodarstwa na agriaffines lub allegro czasmi dorwiesz taki aa najlepiej to poglądaj czy czasem jakis przedstwiciel DF nie ma na placu czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Można, jeżeli ich wiek nie przekracza 5lat i ciągnik wcześniej nie był brany na finansowanie PROW itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma takiego z tych lat zakupił nowego z turem Stoll, miałem okazję nim pracować, wrażenia jak najbardziej pozytywne, kabina większa przydała by się w nim 2 osoby to za dużo. Ten DF to wersja mechaniczna nawet napęd włączany jest mechanicznie co mnie zdziwiło. Rewers również w nietypowym miejscu się znajduje z lewej strony przy siedzeniu.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy agrofarma 100, chwali go za oszczędność w spalaniu, i za mocny silnik, tylko ma trochę małą kabinę.

@Turbomatik512 duży przebieg ma ten DF z 2008r??


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, sory, że się długo nie odzywałem.

Co do pytania @krzysiekfarmer5 ten DF ma 300 MTG.

Ale co do kupna tego DF to się rozmyśliłem, postanowiłem trochę dopłacić i kupić nowego DF agrofarma 420 z turem firmy Hydromet T 16.

Co myślicie na temat tego tura???.

Proszę o komentarze i z góry dziękuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

A może jakiś zachodni bo polskie tury a przynajmniej warfamy, sokółki to u mnie opini dobrej nie mają a są cięższe od np STOLLA, i mniej ci on udźwignie jak zachodni. Dla porównania ja mam na Lambo STOLLA F10 waży 430 kg i podnosi 2100 t, a kumpel na NH ma Warfamy tur i waży prawie tone a podniesie max 1600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Spodziewałem się takiego komentarza.

Ale nie mam za dużego wyboru, bo chcę kupić ciągnik w tym samym sklepie co tur,

bo takie tury tam zakładają do tych ciągników , a ja chcę kupić jako komplet.

Ten Hydromet ma udżwigu 1650 kg. ;) :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12
Napisano (edytowany)

No tak , ale dopytaj się jaki jest to udźwig i przy jakim ciśnieniu . Jeśli jest to udźwig nominalny to ok ale jeśli max to możesz być nie zadowolony i weź jeszcze poprawke na wage łyżki.

Edytowano przez Andrzej24871

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

Ok dowiem się. Wielkie dzięki za porady. B)

Ten tur Hydromet T 16 kosztuje 28 tyś. brutto.

 

Za tyle to dostaniesz MX-a np U8, a też są niezłe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

MX U8

Specyfikacja techniczna:

maksymalna wysokość sworznia obrotu: 3,85 m

maks. wysokość do spodu łyżki w pozycji poziomej: 3,60 m

maks. wysokość do łyżki wyładowanej: 3,05 m

głębokość kopania: 0,20 m

kąt wyładunku na pełnej wysokości: 55o

kąt podbierania na poziomie podłoża: 47o

udźwig na trzpieniu na poziomie podłoża: 2100 kg

udźwig na całym zakresie podnoszenia: 1890 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiedaczem ciągnika Deutz-Fahr Agrofarm 100 . Mój dużo pali i słabo ciąga . A jak wasze ?

 

Połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Pewnie słabo ciąga przez małą masę.Przynajmniej mi się tak wydaje:)


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj