semos

Case JX 70

Polecane posty

semos    77

Interesują mnie opinie o tym ciągniku, od użytkowników. Jak ten ciągnik się sprawuje i jak z jego awaryjnością i jakością podzespołów, oraz jakie ten silnik ma spalanie co do swojej mocy.

 

Ogólnie interesują mnie wszystkie opinie o tym ciągniku, bo jestem mocno zainteresowany zakupem tego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

Ja posiadam jx80 mialem juz brac jx70 ale dobrze zrobilem jest czuc roznice 10km i mozna wieksze maszyny ciagnac np. moj ciagnie 4x45 plugi a 70km by nie dal rady Niedlugo prasa rolujaca z rotorem i nozami czeka na niego

 

jagby co to pisz na gg


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

My zetorem 7711 z dołożonym przodem ciągaliśmy lemkena opala 110 obrotowego 3 skiby:P teraz jak mamy case jx90 zastanawiamy się czy nie lepiej będzie kupić do niego 4 skibę ale przy orce się zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam Case ma moc;) a wiec posiadam jx 80 jak najbardzej polecam mysle ze bedzesz zadowolony ze spalaniem roznie od 6 do 16 litrów na mth zalezy co w czym i zczym robi niebede pisał ci bajek ze 5 litrów na ha orki kuzyn ma jx 70 jest z niego bardzo zadowolony ma juz go dwa lata ciaga pług 3* 40 agregat uprawowo siewny 2.7 narazie nie nazeka jedene co załuje to ze klimy sobie nie załozył


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Mój Mx90 ciągnie overuma 3x40 ale jest rozkręcony tak że zabiera 130cm i powiem że ta moc jest na styk z tym że jeżdzę między 8-9km/h. Około 10-13 litrów na ha z zależności od gleby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

orientuje się ktoś czy cena 112 tyś brutto za CASE JX 70 rocznik 2010 to dobra cena??

 

Czy można kupić gdzieś jeszcze taniej?

 

Wyposażenie standard + pneumatyka + opony

 

Przód: 12.4R20 (320/85R20)

Tył: 14.9R30 (380/85R30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Czy ja wiem zależy jakie ma klasę ziemi. U mnie na 6 klasie sąsiad U-912 ciąga plug 5x35cm ale widac że dostaje po garach( przy głębszej orce potrafi ogień buchnąc z rury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Dodam jeszcze że mój overum jest ażurowy więc traktor ma lżej o jakieś ponad 20% a na gliniastych ziemiach bo i takiej mi się zdażają to ma co robić. Co do JX to podobno dobre ciągniki.Mój znajomy takiego ma i sobie chwali.Pozdrawiam

Edytowano przez inginio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

klimy raczej nie dołożą, bo to ciągnik z roku 2010 i on stoi na placu u dealera - wiec trzeba brać go z takim wyposażeniem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

na placu 60 konnego jxa widziałem w grudniu za 105 brytto, ful opcja więc tutaj powinieneś jeszcze coś utargować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

napisz co miał w wyposażeniu i u jakiego dilera? bo jak to full opcja to bdb cena? :blink: :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goryl    2

mam pytanie do użytkowników JX70 ile palą Wasze sprzęty przy pracy w lekkiej pracy i np. w transporcie?

 

I czy taki Case JX70 poradzi sobie pługiem obrotowym 3 skibowym i prasie 120x120 z nożami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego co do pługa to wątpie w 90% aby dał rade. W prasie zależe jeszcze jakiej marki i modelu bo to różne konstrukcje i różne zapotrzebowanie dać da na pewno rade ale bardzo wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

mam problem z Case JX 70 nie można zgasić silnika, po przekręceniu kluczyka silnik nie gaśnie. Dostaje dużo niższych obrotów ale nie gaśnie, można nawet wyjąć kluczyk ale silnik i tak nie zgaśnie. Jedyny sposób to ,,zduszenie" silnika poprzez włączenie wysokiego biegu.

 

Ciągnik pracował dzisiaj z 3 godziny i do końca problem nie ustał. Co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

możesz napisać gdzie ten elektrozawór się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invincible    0

powinien być gdzieś przy pompie paliwa

 

Tylko nie dam głowy czy w ogóle jest w JX. W MX i CX na pewno są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaseji    0

moze przy pompie wtrysk a nie pompie paliwa??


to tam że diesel, ważne ze turbo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj