Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez atomik
      witam
      czy ktoś z was bawi się w nawozy startowe koło nasion w postaci mikro granulatu, jakie firmy stosujecie, wasze opinie itd.
      z opinii użytkowników tych co znam najlepiej chwalili timac physiostart cena 180 zł na ha wychodzi chyba. Sam miałem ochotę spróbować ale już mam posianą w tym roku kukurydzę.

Zapraszam do dyskusji
    • Przez jaszczur2008
      Witam
      Dopiero zaczynam prace z produkcja zborza.
      Wydzierzawilem 4 hekatary ziemi 6klasy (taki rejon)
      Mam 1 hektar zasiany zyta, a 3 hektary obsieje owsem.
      I teraz pytania:
      1.kiedy wsiac owies?
      2.kiedy, w jakich dawkach i jaki nawoz posiac  na owies?
      3.kiedy, w jakich dawkach i jaki nawoz posiac na zyto?

• Przez letack
      Witam posiada ktoś instrukcje montażu stołu do rzepaku firmy rolmako? Chodzi mi o dokładnie ukazanie schematu mocowania dolnych klamer oraz połączenia paskiem napędu przekładni schumachera stołu z hederem,  zakupiłem używkę i brakuje mi jednego bocznego mocowania widocznego na zdjeciu 

• Przez Pajej
      Był u mnie wczoraj człowiek co sprzedaje, a nawet rozsiewa popiół na pola jako nawóz dość ciekawie o tym mówił i mam na to trochę ochoty. /ma 2 warianty tego.
      1 tzw słaby można go rozsiać samemu, bo lekko zwilżony cena 70zł/t netto bez rozsiewania za rozsiane 20 zł/t
      skład
      K 3-5
      P śr 1,5
      Mg śr 2
      CaO śr 4
      S śr 1,5

2 tzw mocny  cena za niego to potas x2,5zł netto z usługa rozsiania inne składniki gratis
      K 15-20
      P 3,7
      Mg 6,3
      CaO 18
      S 6,7
      składniki poza K podałem srednie wartosci z kilku badań.
      kazda partia ma inny skład w tym drugim płaci sie tylko na potas reszta gratis . Ten pierwszy to loteria bo płaci sie 70 zł nie zależnie od składu.
      Co myślicie o tym???
    • Przez czapla112
      Witam, może ktoś polecić jakiś nawóz dolistny, dobry i nie drogi na ok 4ha rzepaku?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.