wicher82

jaki warto kupic ciągnik ?

Polecane posty

wicher82    0

Witam wszystkich serdecznie panowie potrzebuję opinii na temat ciągników. jaki firmy i model polecacie do kupienia, który będzie służył do wszystkiego. ciągnik mało awaryjny, z napędem na przód, ogrzewanie, i przynajmniej do 100km. kwotę jaką chce przeznaczyć od 30 do 35 tyś z turem. Dziękuję za opinie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlolxd    0

ursusa 1014 kupisz za te kasę z turem a a jak byś chciał 914 i zakładać turbo to musisz zmieniać tłoki pompę paliwową panewki pierścienie i kolektory wtryski i bak żeby było jak puścić tunel powietrza :) i oczywiście kupić turbinę :D :D i jeszcze tłumnik :)

Edytowano przez pawlolxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
suzuki21l

 

Napisano dziś, 15:30

fendt

fendy są w cenie za 35 tysiecy bedzie bardzo stary, ja propunuje zetora bo sam mam 2 i jestem z nich zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Deutza jakiegoś, Dx 110 albo 120. Wygodne, przestronne, wytrzymałe. :rolleyes: Silniki chłodzone powietrzem nie do zajechania. W tej kasie spokojnie znajdziesz coś w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek4011    1

Moim zdaniem nie opłaca się inwestować kasy w używane URSUSY(głośne,awaryjne,duże spalanie)

Za cene jaką chcesz dac można kupic juz naprawde dobry traktor zachodniego producenta proponowałbym deutza lub fendt'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

i za koszt remontu pompy paliwowej znajomi zapłacili około 5 tys pln a za tyle to mam dwie pompy do starego zetora/ursusa.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzik    0

żeby w takich pieniądzach kupić df chłodzonego powietrzem to wole spokojnie 1014 przynajmniej chłodzony cieczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

według mnie pronar pali adekwatnie do wykonywanej pracy :). Napisze wam pewną ciekawostke znajomy ma firme komunalną i ma pare ciągników. Pewnego pięknego dzionka padła mu skrzynia w Masseyu. Nie jest to jakis gigant 80-100 km (symbolu nie znam) Korbanek za samo przyjechanie z serwisem i stwierdzenie co sie stało 5000zl!! Gdy przyjechali to zostali na dłuzej :D Naprawa skrzyni biegów w tym masseyu kosztowała uwaga 20 Tyś zł :D a cena rynkowa traktora okolo 45 Tysiecy :D Dlatego mam pewien dystans do traktorów z zachodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz150    10

hmm zbyt dużego wybroru nie masz. A co mogę ci polecić to jedynie 914 lub jakiś zachodni.

 

Mój kolega ma MF 3070, ma go 2 lata, 1990r. lub 1991r. nie ma połowy biegów i nie da się włączyć napędu. Co do skrzyń to słyszałem że są fatalne. Ale jak kiedyś pewien użytkownik na forum powiedział " Jak kto użytkuje, tak ma " ;P Tylko że mało kto ma ten ciągnik od nowości. I nie wiadomo jak wcześniejszy właściciel go użytkował i kiedy padnie nam skrzynia jak kupimy ;p

 

Ale jak tu kolega wyżej piszę że naprawa sporo kosztuje w porównaniu do wartości ciągnika ;p I mało do tego jeszcze że mało kto podejmuje się prawić te ciągniki ;/

Edytowano przez lukasz150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlolxd    0

polecam ci ursusa 914 nie mam z nim problemów co mogę ci o nim powiedziec bardzo mocny silnik kabina może być skrzynia też jest dobra użytkuje go bez awaryjnie pracuje z turem :):D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalnh    27

Za te pieniądze to najrozsądniejszy wybór to raczej Ursus , zachodni traktor za te pieniądze to nie będzie nic ciekawego.A ursus jest dobry i tani w eksploatacji,ma swoje wady jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roki123    0

ursusa 1014 kupisz za te kasę z turem a a jak byś chciał 914 i zakładać turbo to musisz zmieniać tłoki pompę paliwową panewki pierścienie i kolektory wtryski i bak żeby było jak puścić tunel powietrza smile.gif i oczywiście kupić turbinę biggrin.gifbiggrin.gif i jeszcze tłumnik smile.gif

 

 

pawlolxd

 

nie potrzeba nic wymieniać mam znajomego który ma turbo i nic nie wymieniał i chodzi już tak 4 lata bez żadnej awarii i ja planuje tak właśnie zrobić :)

Edytowano przez roki123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Archeologia kwitnie na tym forum :D :D :lol:

Nie wiem czy niektórzy maj az tak poważne problemy ze wzrokiem że dat nie dostrzegają...

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj