Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zetorki12
      Prasowanie w moim wydaniu.
      video0003.3gp
    • Przez CLAAS-ROLLANT24H
      SKUP Pras Kostkujących.
      Wszystkie Modele.
      Welger AP:41,42,45,52,53,61,400,430
      Claas Markant:40,41,50,51,52,55,60,65;Constant
      John Deere:330,332,336,342,346,339,349,359,456,459
      Deutz Fahr HD:300,320,360,400,440,460,490,560
      Rivierre Casalis KR40TS,RC42,RC45,KR49
      MF 
      New Holland 
      i inne

również uszkodzone.

Płatne Gotówką.
      Szybki Odbiór na terenie całego kraju.

Proszę o przesyłanie ofert za pośrednictwem portalu Agrofoto oraz telefonicznie 500-575-887 

• Przez GBartek
      Witam.
      Mam problem jak w temacie.
      Wie ktoś jakie wymiary ma podajnik/drabinka/sanki do kostek do prasy Sipma z224 ?
      Chciałbym kupić jednak nie mam pewności czy dam radę przewieść do VW Transporterem T5
      Z góry dziękuję.
    • Przez vinterfugler
      Witam,
      Dawniej można było kupić takie maszyny jak np. McHale 995 LM. Obecnie można coś dostać, ale do małych balotów, nie do kostek. A ja właśnie małe kostki z lucerny potrzebuję produkować... Orientujecie się, którzy producenci produkują nadal/mają w ofercie prasowijarki lub owijarki do małych kostek? Szukam nawet używek.
      Pozdrawiam,
      Marcin
    • Przez Marcinek178
      Panowie prasę posiadam od niedawna, chciałem ją dziś wypróbować no i problem od razu powstał. Mianowicie nie wiąże mi kostek z prawej strony tzn. niby wszystko dobrze, ale gdy wiązka jest już na wylocie to obcina ten prawy sznurek. niby znajomy próbował coś regulować w aparacie ale nic nie pomogło. W czym może tkwić problem i jak go zdiagnozować. Nie znam sie na prasach więc proszę o wyrozumiałość. Dodam że prasa jest z 1986 roku. aparaty wyglądają na oryginalne. Dziękuje wszystkim którzy mi pomogą.