jacekbee

Massey Ferguson 7499, JD 7930, Fendt 822

Polecane posty

blu    6

Trzeba było podjechać do lepszego dealera albo rozmawiać z innym handlowcem. Mógłbyś kupić jeszcze model 7930. Co prawda w przypadku specyfikacji nie miałbyś zbyt dużego pola manewru, ale na zasadzie współpracy między dealerami zdobyłbyś jakiegoś jelenia. Nowy ciągnik będzie pokroju 8 R - niesamowity komfort... Ale do ceny obecnej serii trzeba dodać z 8 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekbee    2

czytaj uważniej- chciałem kupić tylko i wyłącznie 7930

nie mieli nawet 7830

szukałem u dwóch dealerów

jeżeli czegoś nie ma t nawet ''najlepszy dealer i najlepszy handlowiec'' z ''gó.na bata nie ukręci""

 

 

mam pytanie. w wyposarzeniu będęmiał 4 pary wyjść plus 1 para na przodzie i przedni WOM. czy hydraulika zmienno-wydatkowa 110l/min wystarczy??

Edytowano przez jacekbee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My mamy mieć 5 par i 110 litrów, ale innej opcji nie ma... Jeżeli jest możliwość bierz wydajniejszą hydraulikę, zawsze to lepiej, mniejsze obciążenie silnika, hydrauliki. Dodatkowo, jak będziesz korzystał z siewnika pneumatycznego napędzanego hydraulicznie, to również będzie mniejsze obciążenie na układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

wywalcz od nich za friko ;) pompę 150 l/min, im więcej tym lepiej

od znajomego za 7485 z amortyzowaną kabiną, osią, przednim tuz, opony 650/42, kpl oświetlenia, chcą 328 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekbee    2

@zonk to mi nic nie mówi. przy takim ciągniku jak 7499 wiele rzeczy ma wpływ na cenę. moja oferta jest bardzo bogata. przedstawiciel mi mówił że jeszcze nie sprzedali żadnego ciągnika z hydr 150l/min i 110 wystarczy. 150l/min kosztuje 8800zł. warto??

za friko już wyhaczyłem: odważnik dwuczęściowy 1500kg(800euro), przedni WOM(1800euro), dodatkowa para wyjść hydr.(209euro)

Edytowano przez jacekbee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Siłowniki w maszynach typu pługi, agregaty występują jakieś dławiki w siłownikach? Jeżeli nie to będzie się szybciej obracał, składał itp. smile.gif Czy wraz ze wzrostem wydajności rośnie objętość oleju w układzie?

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekbee    2

''friko'' to na zasadzie ustalenia ceny, a potem jak się dowiem coś nowego to tekst- to macie jeszcze dołożyć bo jak nie to idę do ''zielonego'' (czyt. JD :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

oni sa szkoleni do tego, zebys tak myslal i maja to od poczatku uwzglednione.

 

u mnie np. byla taka historia, ze w ogole sie nie targowalem, po prostu zdecydowalem na claasa bo mi odpowiadal pod wiekszoscia wzgledow i na fakturze zobaczylem cene o 5 000 euro mniej niz ustalalismy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

7930 napewno był dostępny tydzień - 2 tygodnie temu... Cena wynosiła ok 400 tys zł jeśli dobrze pamiętam. Spróbuj jeszcze popytać, albo pomagluj innego dealera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj