sabek27

Jak macie na imię

Polecane posty

Kasztanka    1
mógł bym kasztanke pozbawic całkowicie anonimowosci ale tego nie zrobie

pozdro for Ania( wszystkie z AF :lol: )

 

No Wojtuś, co jak co, ale wiem, że takiej zbrodni (z ujawnieniem mego nazwiska)byś nie popełnił :rolleyes: .

Dzięki za pozdro i odwzajemniam!

 

 

A ja zawsze miałem raczej złe doświadczenia z tym imieniem :)-ale myślę,że to już minęło -prawda Anie ?:D

PS.Z narkomanii,alkoholizmu etc idzie się wyleczyć-ba każde schorzenie swego specjalistę znajdzie-ale ciekawe kto nas z AF....izmu leczyć będzie

 

@jaro- daj Ci Boże, że złe doświadczenia z tym imieniem masz już za soba! Uwierz mi- miałam złe doświadczenia z imieniem Jarek... :) . Ale AF "wyprostowało" to wszystko ;) . Zresztą wśród chyba każdego użytkownika danego imienia znajdzie się "czarna owca" :) .

 

P.S.- przez tydzień nie będziesz miał prądu i AF-mania przejdzie, jak ręką odjął :) .

 

P.S.2- nowy temat: "Wasze złe doświadczenia z jakimś imieniem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

a ja dopiero was zaskocze WITEK :rolleyes:


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Jedyny Jan....nie lubie tego imienia

 

Ojej. Piękne imię! Najważniejsze, by Twojej wybrance się podobało- wtedy polubisz swoje imię :lol:

(powiem Tobie w sekrecie, że na drugie imię mam żeńską wersję Twego imienia :rolleyes: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

A ja do końca życia będę się gniewał na rodziców, że mi dali imię Marcin. Chciałem mieć Bożydar :lol: :rolleyes: .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Patrycja, a na drugie Maria. Nie za bardzo mi sie pierwsze imię podoba, ale nie wiem jakie inne bym chciała mieć. :rolleyes:


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
A ja zawsze miałem raczej złe doświadczenia z tym imieniem ;)-ale myślę,że to już minęło -prawda Anie ?:D

PS.Z narkomanii,alkoholizmu etc idzie się wyleczyć-ba każde schorzenie swego specjalistę znajdzie-ale ciekawe kto nas z AF....izmu :) leczyć będzie

Leczyć to będzie nas Yacenty :lol: TO wszystko chyba jego zasługa :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

marcin jesteś słodki jak te cukiereczki? :rolleyes: wiec jak wszyscy tak to ja też ;P M&Z a na drógie Józek :lol:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1
marcin jesteś słodki jak te cukiereczki? ;) wiec jak wszyscy tak to ja też ;P M&Z a na drógie Józek :D

Kto ja, no wiesz?? :) Nie wiedziałem :) :) :rolleyes: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893
Jedyny Jan....nie lubie tego imienia

 

Witaj w klubie :rolleyes: Też swojego nie lubie - Mateusz ble fu! Ale mówcie mi mati albo matey :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
NO ja mam na imie Marek a "Marcina" mam w nazwisku :lol: ;)

witam pana Marciniaka :D :rolleyes:

zgadlem??


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj