pawel2793

Deutz - Fahr 4065 HTS TopLiner

Polecane posty

pawel2793    0

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć wszystko na temat akurat tego modelu.

Co o nim sądzicie, jaką ma wydajność, co się w nim psuje, czy byłby dobry na rzepak?

a i jakby się kosiło na usługi to ile się bierze za koszenie za ha lub godzinę tym sprzętem?

Jakie były ceny usług koszenia w 2010?

Edytowano przez pawel2793

k110    8

No czyżby tutaj nikt nie miał takiego kombajnu?

ja niedawno zakupiłem taki sprzęt :)

masz może do niego instrukcje obslugi??

Wiadomość z agroFakt.pl

Ginterpol    20

Te linki nie działają..   a jest w tej instrukcji opisane jak się kalibruje poziomowanie hedera??

k110    8

Panowie z jaką prędkością jeździcie swoimi toplinerami? I jaka macie wydajność na godzine.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez toobek
      Witam. Mam pytanie do użytkowników kombajnu Fahr M900. Wczoraj kosiłem pszenicę i mam bardzo dużo kawałków słomy w zbiorniku. Wiatr ustawiony na 5 i nic nie dawał. Dolne sito 11 mm górne otwarte 1/3. Co należało by zrobić żeby nie było tyle słomy. To mój pierwszy sezon z kombajnem dlatego takie pytanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
      Dodam jeszcze że na górnych sitach na początku sit bliżej bębna młucącego jest dość dużo słomy. jest pękania między żaluzje. A prawie na całych górnych sitach dużo kłosków które się poblokowały między żaluzjami sita
    • Przez mon21051
      Witam wszystkich chciałnym się dowiedzieć co sądzicie na temat tych kombajnów:)
    • Przez Pianek
      Witam. Jak zmienić pas jezdny w kombajnie fahr m900? Trzeba rozkręcić wariator?
    • Przez Pianek
      Witam. Jak zdjąć koło pasowe na wariatorze w kombajnie fahr m900? Ściągaczem na siłę, czy w jakiś inny sposób?
    • Przez borys1972
      witam wszystkich
      czy może ktoś podrzucić jak uszczelnić wariator fahr m900 i gdzie można kupić części lub gdzie można kupić zamiennik
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj