mjcinek88

Składnice sprzętu w mazowieckim

Polecane posty

mjcinek88    0

Witam :D Szukam składnic z dobrym sprzętem używanym Możecie podać mi nazwy miejscowośći ktore znać i czasem odwiedzacie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek12    1

Witam ja osobiście kupiłem swojego Zetorka 7245 :D w Laskowcu koło Ostrołęki. Gościu ma dużo różnych maszyn a w większości ciągników jeśli jesteś z tych okolic to bardzo polecam ci tą składnice :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk90    5

jeżeli Ciągniki i prasy to ALDO Surowe lub W Klewkach koło Przasnysza. a jak np Zetor lub ursus to Bartołdy koło przasnysza. w tych składnicach jest tego najwicej.

ajakiej prasy lub ciągnika szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

Powiat Siedlecki to miejscowość Zbuczyn. Trasa na terespol . Tam tego też maja...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

Bartołdy koło Przasnysza i Klewki koło Przasnysza skąd posiadam ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

danielhaker u wróbelka zawsze cos by znalazł:) he he tyle tego ciagna.... zrrabiarke u nich kupiłem. a moj wujaszek to traktory u nich zmienia co roku he he


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguar235    5

"Rol-Farm" Strachówko k/Płońska mają sporo maszyn a najwięcej Massey Fergusonów 3060-3080.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek10    0

Najwięcej sprzętu rolniczego jest niedaleko mnie w Klewkach k Przasnysza jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

janek10

 

 

a znasz jakiś link do tej składnicy? bo nie daleko mnie kupili z tamtąd pług cena dobra i pług super a też szukam pługa i chciałbym najpierw zobaczyć co mają w ofercie bo mam do nich daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

bardzo nie polecam składnicy maszyn w szczególnosci ciagników w Bartołdach zajechaliśmy na zdjeciach extra niby ciagniki a na miejscu tragedia tyle ze sa wymalowane a farba az smierdzi na kilometr , pospawane ale tak jakby to spawał jakiś tłumok a nie spawacz .olej sie leje cieknie ze wszystkiego .a wlascicielowi nawet nie chcialo sie założyć akumulatorów by odpalić . trupy nie maszyny a ceny z kosmosu .wcale tak nie jest jak pisze ze stan idealny wcale nie warto tam jezdzic i tracic czasu .ciagniki złomy sprowadza i robia z trzech jednego takze ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
Dnia 23.05.2011 o 22:35, janek10 napisał:

Najwięcej sprzętu rolniczego jest niedaleko mnie w Klewkach k Przasnysza jest w czym wybierać

W klewkach to masa pługów,kultywatorów, talerzówek i małych kombajnów. Ciągników mało ale czasem się trafia kilka szt. Bartołdy - na internecie 10 lat te same maszyny wiszą, eldorado się skończyło. Sporo ciągników jest w Poświętnem koło Gąsewa - jest tam 2 handlarzy obok siebie, prusinowice k Pułtuska też często mają coś nowego, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

a jakies zetory ursusy takie 6 cyl po ponad 100 koni gdzie dobra skladnica jest ? czy od rolnika prosto szukac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

witam jakie opinie macie o handlarzu co sprowadza ciagniki prawdopodobnie z czech glownie zetory to jest czlowiek co oglasza sie na olx w gomunicach wojewodztwo łodzkie jakie macie opinie na ten temat bardzxo prosze o wypowiedzi na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj