Skocz do zawartości
JohnJelonek

Belka opryskiwacza składana hydraulicznie-czy warto?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Belka
PanJoker    2

A ok 50tys. Zastanawiałem się również nad innymi markami ale w Promarze dali mi jak narazie bodajże najlepszą ofertę. Jednak narazie odłożyłem kupno bo niestety zbrakło funduszy, może się coś pomyśli przed żniwami :) Zresztą nie wiem jeszcze jaką belke zamawiać czy 18 czy 15 m. Bo do 15m łatwiej zrobić by było ścieżki a z 18 już jest lekki problem :D I w sumie chyba na moje pola jednak 18m jest za długa :/

Sadek    446
Napisano (edytowany)

Ja mam 18 a ścieżki na 16, belka 18 jest masywniejsza. Zatykam po 2 końcówki i jest OK. A jak pryskam bez ścieżek to 18 .

15 a 18 z ścieżkami to nie powinno być problemy chyba że rozsiewacz nawozu nie da rady.

Edytowano przez Sadek

PanJoker    2

No zobaczymy. Najłatwiej by było mieć ścieżki pod belke 15. Wtedy i opryskiwacz można by było wziąść lepszy, bo nie dość że z rozkładany hydraulicznie to jeszcze z jakimiś płuczkami, wyposażony w eżektory, rozwadniacze czy komputer lub chociażby większy zbiornik. Mam nadzieje że uda mi się to wszystko jakoś ogarnąć jeszcze przed żniwami :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Vril    1

Fakt belka i rama to podstawa .Ja mam Pilmeta 1615 xxxl na hydraulice i pełnej opcji .Tak jak patrze na tego Promara to coś mi się wydaje że ramę i belkę to kupują w Pilmecie :D

PanJoker    2

Ile zapłaciłeś za Pilmeta w takiej opcji? I jak Ci się ogólnie sprawuje? Poziomowanie belki działa bez zarzutu? Jesteś zadowolony z zakupu?

Sadek    446

Fakt belka i rama to podstawa .Ja mam Pilmeta 1615 xxxl na hydraulice i pełnej opcji .Tak jak patrze na tego Promara to coś mi się wydaje że ramę i belkę to kupują w Pilmecie :D

A wiadomo może Pilmet kupuje od Promara.

Vril    1

Ile zapłaciłeś za Pilmeta w takiej opcji? I jak Ci się ogólnie sprawuje? Poziomowanie belki działa bez zarzutu? Jesteś zadowolony z zakupu?

Ogólnie to jestem bardzo zadowolony.Brałem wersję w pełnej opcji a później zamontowałem Bravo 180 no i teraz to już jest bajka :) .Teraz to już żałuje że kupiłem 1600 l a nie 2000 l .

Stabilizacja dzięki temu że belka jest na wahadle oraz jest bardzo masywna działa bez zarzutu .

Jedyne co mogę się przyczepić to wtedy bardzo słabo malowali -nie wiem jak teraz .

A wiadomo może Pilmet kupuje od Promara.

:D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się