fafus172

czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50?

Polecane posty

fafus172    0

czy do 50tys zlotych moge kupic Lamborghini lampo 50 lub same roller 50? oczywiscie uzwany

Edytowano przez fafus172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszek    0

Te ciągniki to raczej to samo tylko inna maska. Da rade kupić :) Mój wuja kupił rollera 70 na szerokich laczach za 86 brutto.

 

Znalazłem w archiwum allegro

"Mam do sprzedania ciągnik Same Roller 50 rok prod. 2001. Stan ciągnika oceniam na idealny. Jestem jego pierwszy właścicielem. Sprzedaję go z powodu zakupu większego." Tel został zabezpieczony.

Tu link http://archiwumallegro.pl/same_roller_50-1000205078.html

 

Na allegro nie ma zadnych akcji z tymi traktorami.. nawet na mobile.eu patrzyłem i też nic.

Tak więc jak dobrze poszukasz to w bdb stanie i z dobrym rocznikiem kupisz za ok.50kawalkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Ludzie wiem ze nowy rok ale gdzie z takimi tematami <_<

Allegro nie macie czy co zeby sprawdzic tylko forum zasmiecacie jak juz to trza bylo sie podpiac pod jakis temat <_<


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeerMan    3

Ja lampki widziałem na allegro tylko w cenach powyżej 70 tys. Sam mam Lampo 60 , dlaczego chcesz akurat taki ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do 50 tysięcy to wątpie, czyba że jakiś zjeżdżony albo uszkodzony ;) polecam Ci ten ciągnik bo sam mam lampo70 :rolleyes: są bardzo ekonomiczne zwrotne i mało awaryjne, potrafią przepracować kilkanaście tys mth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafus172    0

Ja lampki widziałem na allegro tylko w cenach powyżej 70 tys. Sam mam Lampo 60 , dlaczego chcesz akurat taki ciągnik?

slysalem ze sa bardzo ekonomicne i dobrze sie spisuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeerMan    3

Że ekonomiczne to prawda , pali bardzo mało , u mnie w lekkich pracach chodzi to 2,5 - 3l/h , w RPT był artykuł o Same Rollerze który miał 23 tys godz. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habra    0

kupic da rade a wy nie pier**lcie ze nie da bo da rade kupic tylko trzeba troche poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takich ciagnikow w polsce to jest wystawionych kilka na rok, pamietaj ze jak kupisz z zachodu to ciagnik nie ma instalacji pneumatycznej potrzebnej do hamulcow przyczepy, trzeba dorobic, na serwisie to okolo 7tys a wszystkie inne czesci bardzo drogie, wychodzily pod roznymi nazwami min. sprint,dorado, i markami np hurlimann jest jeszcze deutz agroplus ale ten ma inny silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafus172    0

takich ciagnikow w polsce to jest wystawionych kilka na rok, pamietaj ze jak kupisz z zachodu to ciagnik nie ma instalacji pneumatycznej potrzebnej do hamulcow przyczepy, trzeba dorobic, na serwisie to okolo 7tys a wszystkie inne czesci bardzo drogie, wychodzily pod roznymi nazwami min. sprint,dorado, i markami np hurlimann jest jeszcze deutz agroplus ale ten ma inny silnik

\

 

nawet obeszło by sie bez tej pnematyki, ciagnik ten miałby mi tylko głownie słuzyc do uprawy pol i koszednia łak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

takich ciagnikow w polsce to jest wystawionych kilka na rok, pamietaj ze jak kupisz z zachodu to ciagnik nie ma instalacji pneumatycznej potrzebnej do hamulcow przyczepy, trzeba dorobic, na serwisie to okolo 7tys a wszystkie inne czesci bardzo drogie, wychodzily pod roznymi nazwami min. sprint,dorado, i markami np hurlimann jest jeszcze deutz agroplus ale ten ma inny silnik

Hehe, za drogie części uchodzą na polskiej wsi części do po licencyjnych mf-owskich ursusów, do takiego lampo to jak coś nam się wydaje drogie to jeszcze przemnóż przez 12, ja bym się nie odważył na używany taki ciągniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj