beret1990

piaskowanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
beret1990    27

chciałem się dowiedzieć jaki jest koszt najęcia usługi piaskowania, z dojazdem do mnie i wypiaskowaniem np przyczepy d47(samą ramę), czy ktoś zajmuje się tym lu zna kogoś lub jakaś firmę która świadczy takie usługi? jesli w złym dziale to sorki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Z tego co wiem to płaci się za kg zużytego piasku. Jeżeli masz myjkę wysokociśnieniową to możesz samemu piaskować. Musisz tylko kupić specjalną dyszę no i piasek.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

u mnie firma bierze 20zł/m2 obojętnie czy u mnie czy u nich na firmie mogą mi nawet ocynkować bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K700    0

Z tego co wiem to płaci się za kg zużytego piasku. Jeżeli masz myjkę wysokociśnieniową to możesz samemu piaskować. Musisz tylko kupić specjalną dyszę no i piasek.

Piaskowanie to piaskowanie ,anie jakoms myjkom bendzie sie bawił

a wogule nieznam nic lepszego nis piaskowanie tym to wsystko .wyczyscis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7745    19

Zerknij tu;

 

www.wich-piach.pl

 

Nie wiem z kąt jesteś, ale oni śmigają po całym kraju i choć nie jest to morze tanie ja jestem z nich zadowolony.

Jak u mnie byli po robocie wszystko posprzątali, odpylili mi piaskowane elementy a gdzie mi się nie podobało to poprawiali.

Zadzwoń i powiedz co chcesz piaskować powinni ci podać cenę z dojazdem bo na takie typowe elementy mają w miarę stały cennik.


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Ja liczę za godz 120zł,Koszt wypiaskowania całej p-py.d47 to 800-1200zł,jak sama rama to wychodzi dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

no tak można by kupic i swoją piaskarkę ale za cenę 600 zl dostaniesz sam zbiornik i tam całe oprzyrządowanie a do tego potrzeba jeszcze porządną sprężarką mnieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fliegl    22

Czy piaskował ktoś z was korundem?

Chodzi mi co szybkość i czy bardziej się kurzy od piaskowania piaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Apropo, teraz można chyba tylko szkiełkować. Jest chyba zakaz używania piasku, ale to tylko taka dygresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

"W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14.01.2004 (Dz.U.16 poz.156 rozdz.2), które do czyszczenia powierzchni nie dopuszcza stosowania suchego piasku kwarcowego jako ścierniwa lub dodatku do innych rodzajów ścierniw, zaleca stosowanie ścierniwa z żużli pomiedziowych do czyszczenia metali i innych powierzchni. "

 

Korund jest bardzo dobry do piaskowania,piaskuje się nim 2 razy szybciej niż piaskiem.

Tylko trzeba to robić w pomieszczeniu żeby później go pozbierać i użyć ponownie.

Korundu można użyć 30 razy a piasku tylko 1 raz.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj