Skocz do zawartości
domi113

rasa montbeliarde

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursusc385    514

Z porodami niema żadnych problemów ;) Inseminuje sztucznie wszystko MO i jak do tej pory praktycznie krowy cielą się same bez niczyjej pomocy ;)

Nie lepiej zamiast byka zrobić kurs inseminacji i samemu inseminować sztucznie ?

tomek2607    0

moje są bardzo spokojne a co nie które aż za bardzo. a co od kursu myślałem o nim ale po pierwsze za mało sztuk bydła posiadam po drugie nie mam zamiaru powiększać stada po trzecie nie będę miał czasu żeby inseminować zarobkowo u innych gdyż pracuję. gospodarstwo ciągniemy z ojcem a ja pracuję w psp a na oborze stoi 15 dojnych plus 10 sztuk młodzieży. i szukam jakiegoś byczka z zewnątrz.

Wiadomość z agroFakt.pl

2Reebok    0

Witajcie, macie może jałówki albo już krówki montbeliarde po buhaju DIOR. ? co o nim sądzicie ? dobry żeby po nim zostawić jałoszkę na krowę mleczną ? 

Napisano (edytowany)

Mój sąsiad ma jałoszke po buhaju DIOR cielną na 13.09.2017r,zacielona była buhajem JEGIER ST rasy HO. A więc zobaczymy jak będzie doić.Jak by co to dam ci znać. U mnie ostatnio vet zainseminował buhajem AROBASE. Co myślicie o nim.

Edytowano przez oooooooooollllllllokgggggo

kamilcz94    1

Zainseminowana mam jałówkę buhajem GARROS. Co o nim sądzicie. Krył ktoś może z was nim?

Bugii    1

Interesuje mnie ta rasa pod użytkowanie mleczne i opas byczków. Czy może ktoś powiedzieć jak przyrastają ich opasy, do jakiej wagi i jakie macie roczne wydajności od krów??

nikolas29    165

jak zawsze jedni chwala drudzy nie,,.aczkolwiek podobno  rasa niczego sobie tylko tez się trafija mało wydajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się