koks

O której godzinie przyjezdzaja do was po mleko.

Polecane posty

koks    40

Jestem ciekawy do jakiej mleczarni oddajecie mleko i kiedy od was je zabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

OSM Pszczyna ,6.00-8.00 Dwa razy w tygodniu .

2 razy w tygodniu?? Czyli co 3-4 dni???

Ja odwożę codziennie rano do skupu około 8-9. Mleczarka przyjeżdża co drugi dzień około 15. Piotrków Kujawski.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

Co drugi dzień o godzinie od rana do wieczora ( raz o 9:00 czasem o 13:00 a nawet się zdarzało po 17:00) "ProMlecz" Robakowo -----> Kuj-Pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

Odejdę od tematu oglądaliście wiadomości rolnik w dani na wyspie bromholm chyba musi codziennie 4 tys. litrów mleka wylewać bo mleczarnia nie może dojechać bo tyle śniegu i to wszyscy rolnicy na całej wyspie tak mają do was kiedyś nie dojechała mleczarnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

Mleczarnia Mlekowita co drugi dzień ok. 13.30-14.00 :o


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leslaw00    0

Co drugi dzień, między 13 a 15 ale bywało też po 24. Jestem członkiem strzeleckiej spółdzielni producentów mleka i z naszego rejonu mleko odbiera mleczarnia Muller DREZNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

odejde od tematu ogldaliście wiadomości rolnik w dani na wyspie bromholm chyba musi codziennie 4 tys. litrow mleka wylewać bo mleczarnia nie moze dojechać bo tyle śniegu i to wszyscy rolnicy na calej wyspie tak mają do was kiedyś nie dojechała mleczarnia??

Dawno to było temu. W 95r odebrali mleko po 7 dniach tak zasypało nas, dobrze że jeszcze konwie miałem i sporo zasuszonych krów. Przyjechał ciągnik z przyczepą i pompą elektryczną w kabinie.

Godziny odbioru to różnie 7-8, 13-14, 2-3 nocą, zmiany godzin są tak co 8 miesięcy

Edytowano przez darek1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    702

OSM Łowicz 16-18, ale od 3 stycznia mają brać w nocy o której jeszcze nie wiem.


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj