Skocz do zawartości
tomi382

Zabudowa Suba

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zabudowa
tomi382    98

Czyli polecacie dodatkowy wzmak na przód? To już bym musiał porządne głośniki walnąć heh a chodzi mi o bas w aucie a nie na wiosce chcociaz w sedanie to będzie pół na pół. RAdio myślę nad http://cokupic.pl/produkt/Alpine-CDE-9882Ri/zdjecia#productNav ale to wiadomo kasa i dlatego najpierw myślę zakupić radio bo to co mam to ma tylko dwa wyjścia chyba i jest kiepskiej jakośc kasetowy ale nowszej generacji. Później głośniki z subem a następnym razem wzmaka. Co do suba to wolę kupić gotowca w kwadracie zdecydowanie.

A jesli to radio jest takie dobre to może obejdzie się bez wzmaka. Zobaczę jak to będzie i wraz z przyrostem funduszy będe kombinował coś ulepszyć.

;) Dziękuję koledze Brzozak bo naprawdę widać że chce pomóc. Reszcie też dziękuję bo co "dwie" głowy to nie jedna ;) Jednak nadal bas będzie mi się tłukł w bagażniku ale może ta przestrzeń uczyni go bardziej hardcorowym B)

Edytowano przez tomi382

Gość tomasek   
Gość tomasek

no wiec tomi382 z tego co wiem to kulejesz mercedesem w201 (190) i tu sie zaczyna problem bo bagaznik jest obudowany blacha i wiekszosc basu bedzie slyszalna na zewnatrz samochodu a nie wewntarz (chociaz to nie problem przeniesc do srodka) duzo zalezy rowniez od samego glosnika bo Carpowery beda ciskaly duzym cisnieniem az ci bedzie blache wyginac a jego dziwiek bedzie w stylu buuuuu buuuu, zas jesli chodzi o glosniki ktore beda grały bum bum polecam rockford fosgate(najlepiej stara serie) badz rainbow. Mam kuzyna ktory wozi pralke w bagazniku rockforda zreszta caly system jego to rockford (to zdjecie jego zabudowy http://img811.imageshack.us/i/rockfordfosgate.jpg/ ) samochod został wygluszony no i wszystko ladnie gra chociaz plastiki zaczynaja sie juz odzywac przy duzym basie. drugi koles ma bmw e30 z glosnikami firmy rainbow ktory rowniez gra bardzo czysto. Aaa i jak chcesz robic sam zabudowe to rob zamknieta a nie otwarta

ciekawy zestaw

http://moto.allegro.pl/pioneer-alpine-macaudio-dietz-mega-okazja-i1390073594.html

Edytowano przez tomasek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?