Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Piter333
      Witam 
      Koledzy mam problem z obrotem pługa lemken 2+1 siłownik na sprężynach.sprezyny są napięte a siłownik nie chce się złożyć. Jak naprawić albo co jest przyczyną. Pracował przy ciągniku ursus c 385. Proszę i pomoc
    • Przez NH8670
      Witam zamierzam kupić talerzówke używaną ciąganą składaną na co  zwrócić uwagę mam jeden egzemplarz upatrzony marki FROST 4.8m czy lepiej sobie darować?
    • Przez TomaszN
      witam zastanawiam się nad kupnem talerzowki 1.8m do 3p i Jelsi mógł bym pytać jakie są opinie o tych firmach ?
    • Przez Javciak
      Witam, poszukuję wałów posiewnych tak do 20tysięcy (nawet trochę więcej jak ma długo służyć). Nieukrywam, że interesuję mnie najbardziej firma vaderstad, a na polski sprzęt nawet nie chcę patrzeć, ale chciałbym posłuvhać opinii na temat innycvh zachodnich firm, ponieważ wały vaderstada ciężko dostać a jak są to na drugim końcu Polski (jestem z Mazur). Posiadam mozaikę ziem, ale priorytetem jest rozkruszyć glinę a jest tego kilkadziesiąt hektarów.
      Wydaje mi się że cambridge będą odpowiednie. Czy szukać z włuką? Może mi ktoś coś napisać o firmię Dal-Bo, bo tego sporo jest na portalach aukcyjnych. Szerokość 6 metrów powinna starczyć (składane hydraulicznie).
    • Przez franky69
      Witam, 
      Czy możecie się podzielić doświadczeniami co do kąta pracy talerzy w bronach.
      Co producent to inne ustawienia talerza, ale które robi najlepszą robote 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.