Zaloguj się, aby obserwować  
damianero

jaka prasa do 80- konnego ciągnika

Polecane posty

bercikoo    0

ja mam na sprzedaz claske stałokomorowa za 15,5tys zdjecia do 11 tys to nie wiem co kupisz znajomy miał jakas pasowa co na 30 beli 5 wychodziło bele wychodziły krzywe nie chciała wiazac i sprzedał ja za 10tys a teraz kupił sobie claas rollant 66 za 18 tys i mówi ze to dzien a noc

Edytowano przez bercikoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

@tomi382 umiem czytac i tam pisze że max do 40 tys, wiec nie wiem po co robisz chaos?

Robią chaos bo każą do jednego tematu kilku się podpinać bo jakieś parametry ma podobne ale oczekiwania inne i tak trochę pieprzą za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyy18    1

Czyli jednak te pogłoski o tym że polskie prasy są takie słabe sa nieprawda?

Zamierzam kupic prase (mysle nad sipma z-279) i niewiem czy wierzyc osobom narzekajacym na polskie prasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

...posiadam Farme II już kilka lat i robi ok 900 to tyś bel rocznie. Teraz w sipmach montuja już nowy mechanizm owijania siatka bo z tym pierwszym to różnie bywało...

Powiem Ci szczerzei tak jak dobry kolega. Jeżeli masz troche kasy albo bierzesz na prow to kup sobie Nh br 6090 lub jakaś inna zachopdnia i nie pchaj sie w nasze sipmy ani te wynalazki typu metalfach. Juz wielu było takich co po roku albo dwoch przekleli sipmy i sprzedali. ja w nastepnym roku też tak zrobie . Jezeli chcesz być zadowolony i z przyjemnośćia prasowac bo kup cos dobrego a nie badziewie.

 

Mój odnośnik

 

Sipma jest daleko w tyle za zachodem. Chyba że kupujesz tylko polskie, bo boisz się o części do maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Czyli jednak te pogłoski o tym że polskie prasy są takie słabe sa nieprawda?

Zamierzam kupic prase (mysle nad sipma z-279) i niewiem czy wierzyc osobom narzekajacym na polskie prasy?

Robiłem prasą 276/1 to tylko łanćuch się wyciagał i urywał od dobijania beli ( ten z prawej strony co napędza układ z przekładni ) Jak chcesz sipme to bierz 279/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

owijanie siatka jest juz u mnie 3 lata pracowala tylko u mnie zrobila okolo 500 bel wymienione wszystkie palce w podbieraczu i lozysko


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

Witam Ja wo gule z innej mańki .Posiadam ciągnik o mocy 125km i myślę że to on będzie pracował z prasą lub 75koni ale to trochę za mało żeby z nożami. Na wydanie mam koło 40 tyś, zastanawiam się nad welger rp 220 profi. Co roku sieje 13h zboża więc słomę też będę belował i 15h łąk, obecnie mam jd 550 i chciał bym zamienić na coś innego. Ma to być prasa z rotorem, siatką i nożami. Prasy polskie nie wchodzą w grę. Zastanawiam się nad czterema firmami:

-krone

-welger

-claas

-deutz-fahr

Tylko którą teraz wybrać i dokładnie jaki model ??

Edytowano przez kamin60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Witam jestem posiadaczem MF 3060 i planuje kupic krone 125 albo 130 z roterm czy MF sobie poradzi?

Bede miał do wydania około 27tys idzie kupic cos dobrego czy nie bardzo?

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetrek    0

Witam jestem posiadaczem MF 3060 i planuje kupic krone 125 albo 130 z roterm czy MF sobie poradzi?

Bede miał do wydania około 27tys idzie kupic cos dobrego czy nie bardzo?

Tematy połączone

 

W tej cenie spokojnie krone 130 znajdziesz.

Małe zapotrzebowanie na moc ma ale nie wiem jak jest z rotorem (bo posiadam bez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

z rotorem ciągnik około 80km to sobie radzi, przy dobijaniu beli jednak trochę brakuje tej mocy, ale kupowanie do ciągnika około 80KM z nożami to już jest przesada, lepiej nie kombinować, bo może to się źle skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Wuwo1
      Witam od jakiegoś czasu ciągnik pobiera olej w sporej ilości w orce ok 0.5l na hektar przykapca na bialo   .co morze byc przyczyną z odmy nie puszcza dymu ?
    • Przez Masejek3060
      witam wszystkich mam pytanie odnośnie ustawienia zaworów. Wiem jakie luzy powinny być tylko w którym momencie ustawiać luzy są jakieś znaki ???
    • Przez dereniek
      Witam chciałbym zapytać czy da radę włożyć joystick do mf-a 3060 zamiast dzwigien co są oryginalnie jeśli możecie to podajcie link do joya i napiszcie czy oryginalne linki będą pasować
    • Przez SzymonT532
      Cześć. Jakie macie opinie o MF 3060 ? Co się najczęściej psuje ? Na co zwracać uwagę przy kupnie ? Z góry dzięki
    • Przez dereniek
      Siema mam pytanie z jakiej blachy zrobić obciążnik do Mf 3060 i jaką wagę dobrać bo talerzowka waży tonę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj