Szczur

Landini seria xx80 ( 6880 7880 8880 9880 )

Polecane posty

pawlus224    2624

Nie doczekalem sie odpowiedzi , ale byłem dzis i powiem ze ten landini z Chelma to za te pieniądze 33tys szkoda czasu na ogladanie , na zdjeciu tylko ladny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Ten handlarz blisko mnie mieszka ,kiedyś oglądałem u niego pługi ale wszystko co ma na podwórku to złomstwo .Faktycznie ten landini na foto niby w nie najgorszym stanie a jednak w rzeczywistosci dużo $ chyba do dołożenia.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Na start komplet opon (na zdjeciu przednie są super ale juz ich na ciagniku nie znajdziesz bo zalozyl inne gorsze ) silnik nie rowno chodzi na malych obrotach , TUZ spawany w wielu miejscach , zgięta dolna belka a CBM juz nie mają zapadek i nadają sie tylko do odcięcia , po za tym wymyty ze az z silnika farba zlazla (a itak silnik przemalowany bo pod zdartą farba jest kolor niebieski inny niz na reszcie podzespolow). Po za tym blacharka spoko , luzow w przodzie nie zauwazylem , wspomaganie leciutko chodzi , tapicerki brak .

Cena to 33900zl , obejrzalem i pytam ile chce za niego , mowi 33000zl , Ja mowię: drogo , to on mi na to rękę podaje i mowi zegnam o.O

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

To cwaniak grosza nie doloży do ciągnika czy innej maszyny a jeszcze pozamienia i poodkręca .Jak plugi oglądałem u niego to 500zł opuscił tylko a pługi do remątu (kółko to ledwo  wisiało bo łożyska nie było) i jeszcze szedł w zaparte że odkładnia 35 cm a na miarce mu pokazuje 30cm a on że mu ślad zabieraja w duzym ciągniku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinM1991    0

Witam odnawiam temat czy da się wyregulować to sprzęgło bez rozpoławiania jest tam jakieś okienko?? i mam jeszcze jeden problem wypluwa mi wałek odbioru mocy miał ktoś do czynienia z takim czymś jeśli tak to proszę o podpowiedzi jak się do tego zabrać  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekarz91    0

Witam Panowie

Szukam ciągnika ok 80 km do tura i zastanawiam się nad kupnem Landini 8880 94r. Z turem mailleux 460 .traktor od handlarza 50 km odemnie za 40 tyś zł 

Czy to dobra cena i ewentualnie czy koszty napraw są duże w tym ciągniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dreik
      Witam posiadam ciągnik Lndini 8550(mf 294) chciałem wymienic olej w tylniej zwolnicy nigdzie nie widze korka spustowego ani do wlewania i niewiem czy jest połączona zwolnica ze skrzynią biegów bo jak sprawdzałem na stronie shell to niby jest osobny olej do zwolnicy. Jaki polecacie olej do skrzyni biegów
    • Przez xzibit0000
      Witam. Mam problem dłuższy czas. Mianowicie falowanie obrotów ciagnika. Czasami podczas gaszenia sam zwiększa obroty i powoli gasnie. Na niskich obrotach słaby. Dopiero gdy turbina zaskoczy to coś tam czuć ale to musi się konkretnie rozgrzać.
      Filtry wymienione. Pompa Delhi. 

    • Przez mrrobsont
      Witam ! Od niedawna jestem posiadaczem Landini legend 145 deltasix 2002r. Traktor po ruszeniu wyświetla błąd AL 93 i czasem AL 96 i cały czas wyje buzer. Ciągnik normalnie jeździ zmienia biegi tylko poł biegi uruchamiam ze sprzęgłem  a powinien chyba bez. Proszę o pomoc co to może być. 
    • Przez DAREX
      Witam wszystkich mam taki problem w Landini legend 115 mianowicie gdy zapalam ciągnik to tak jakby był na hamulcu wciskam przycisk półbiegu to się odblokowuje jadę na tym półbiegu i włączam półbieg i naciskam sprzęgło to ciągnik zachowuje się tak jakby hamował. Może ktoś na forum by coś  mi podpowiedział co może być przyczyną tej usterki
    • Przez Szmaja
      witam!
      Chciałem założyć temat typowo do landini 8550, ponieważ nie dawno kupiłem i chciałbym dowiedzieć się o nim jak najwięcej.
      głównym bólem mojego landini jest to że nie działa, albo nie wiem jak wyłączyć hydraulike na której dźwigni, zmieniam i kręce wszystkimi ale coś nie chce zaskoczyć.
      a jeszcze jedno jak powinny być ustawione zawory ?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj