Skocz do zawartości
bestmen

STRAJK

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Strajk
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hubert jeśli Cię uraziłem to przepraszam bo mialem co innego na myśli. Ja podziwiam twoje gospodarstwo rozwijacie się inwestujecie i tylko przyklasnąć. Jesteś nieliczną osoba ,która jest zadowalona z hodowli świń na tym forum- i dla tego" piłem " jak to ujołeś do Ciebie. Większość ludzi stale tylko psioczy nic się nie opłaca najlepiej przestac hodować itp. to juz mnie irytuje bo niektórzy maja filozofię taką ,iż lepiej połozyć się pod plotem i nażekac nie na Balcerowicza

Wiesz różowo na chwilę obecną nie jest. Nie mniej jednak opłacalność z produkcji czy to świń czy to zbóż licze z przełomu 3 lat. Wtedy zawsze jest na +.

Do TC56.Bez urazy kolego, chwała za to, że prowadzicie grupę producencką ( sam bym gdzieś się przyłączył ale niestety ludzie szybciej podpier..lą niż pomogą sobie zarobić), ale te 150sztuk tygodniowo i to w grupie, niejednolitego towaru to żaden kontrahent dla zakładu.Myślę że Hubert sam tyle sprzedaje.Niestety w tej branży musicie łączyć się z kolejnymi rolnikami, a może nawet z inną grupą.

150szt. tucznika będzie może za rok albo 2. Obecnie tygodniowo odstawiamy 50szt tucznika i 200 warchlaków

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się