siwy07

Fendt 716 a 515 i kilka pytań

Polecane posty

BARABUS    6

raczej tak, tak jak na samochodowych chyba, szukaj czegoś typu DOT 4808 co oznacza datę produkcji 48 tydzień 2008 roku B)

Wiadomość z agroFakt.pl

Axial    9

Ta pierwsza kreseczka pojawia się na 10 000 h, więc mają troszkę ponad dychę...

Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

globus512    18

Jakie macie opony z tyłu w swoich Fendtach? Chodzi mi o wysokość i szerokość. Ja mam 580/70 R38 ale chcę wymienić i nie wiem jakiej firmy założyć i cz może być np. 650/78 ? Bo ładne takie widziałem

19seba    1

Witam, chciałem zapytać skąd takie male rozbieżności w cenach między 515 a 714 ? Niby jeden starszy a ceny jak za vario... Aż tak awaryjne to vario jest ? Chce kupić taki ciągnik ale nie wiem który wybrać , patrząc po cenach wychodzi na to że 515 starsza ale lepsza ? Nigdy nie pracowałem tymi traktorami , może tylko raz jechalem 515 ...

Edytowano przez 19seba

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil8352
      Witam. Fendt 716 vario 2002r. Po nacisnieciu przycisku nie zmienia zakresu predkości I/II. Po zmianie zakresu mechanicznie kluczem na ciagnik jeździ tak jak powinien. Nie wyswietla zadnych błędów.
    • Przez fireseba
      Jak podłączyć tura 3 sekcyjnego do Fendta 716 Vario mając tylko dwie pary wyjść hydraulicznych?
    • Przez jaroslaw85
      Witam. W fendzie 716 vario 2002r słabo pracuje miękka oś. Czy ktoś wie który hydroakumulator jest od miękkiej osi. Z tego co wiem to tam może być przyczyna. Po wężach widzę że powinien być to któryś z tych nad akumulatorem. Tylko nie wiem czy to ten mniejszy czy większy. Kiedy popuszczam śrubę na imbus to z większego cieknie olej a z mniejszego jest cisza jakby nie było gazu.
    • Przez elpolako011
      Witam. Jadąc 6km/h po polu z włączonym wom tylnim i hydrauliką nagle wyskoczyło 37 nowych błędów . Wyłączylo wom hydraulike ciągnik na nieutralny bieg . Po kasacji błędów ciągnik ruszył lecz cały panel od hydro ,podnośnika nie reaguje. Bezpiecznik sprawdzone te na słupku też. Co robić ?
      - 5.1.61
      - A.1.D7
      - 3.1.05
      - 5.1.31
      - 5.1.64
      - 8.3.40
      - 8.3.43
      - 8.3.41
      - 8.3.42
      - 6.1.15
      - 6.1.16
      - 6.1.17
      - 6.1.18
      - 6.1.01
      - 6.1.11
      - 5.1.32
      - 5.1.54
      - A.1.D4
      - 5.1.55
      - A.1.C2
      - 5.1.34
      - 5.1.35
      - 5.1.52
      - A.1.C5
      - 5.1.65
      - 4.1.70
      - 4.1.71
      - 4.1.72
      - 4.1.74
      - 5.1.51
      - A.1.D5
      - A.1.D6
      - 4.1.53
      - 5.1.9F
      - A.1.D1
      - A.1.D3
      - 5.1.99
      A oto błędy 😐
    • Przez kamil8352
      Dzień dobry, czy mógłby ktoś udostępnić zdjęcia z książki serwisowej dotyczące procedury kalibracji skrzyni w fendt 716 vario, 2002rok?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj