Skocz do zawartości
bernatziom1996

Dylemat jaki ciagnik wybrać na prow 80-105km?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wacek21    35

Jaka wersja ? JD pewnie "golas". Ja wybrałbym Jd ze wzgledu za nizsza cene i bezawaryjnosc.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dokładniej :

- wysokociśnieniowy common Rail

-przekładnia PowerQuard 24/24 rewers lewostronny 40km/h

-kabina z klimą i ogrzewaniem, siedzisko z pneumatycznym tłumieniem drgań

-tylny wom 3 prękości 540/540e/1000

-sterowanie tylnym tuzem z błotnika

-instalacja pneumatyczna 1+2 obwodowa

-zaczep transportowy automatyczny, zaczep rolniczy regulacja 4 poz.

-3 pary hydrauliki

-pompa hydrauliczna o wyd. 80l/min

-opony przednie 480/70R38 tylnie 380/70R28

Edytowano przez bernatziom1996

Wacek21    35

Nie cytuj poprzednich postów bo sie posypia %%.

Jesliw takim wyposazeniu to wybrałbym Jelenia, mozesz jeszcze podac wyposazenie MF ?

b0gdan    85

Zależy jaką cenę rzucili przedstawiciele i jakie wyposażenie.Jeżeli bierzesz MF od korbanków przygotuj się na drogi serwis.

Ile już MF-ów u Korbanka serwisowałeś? Pewnie kilka i wiesz że drogi serwis maja ;)

Jeśli JD za taka cenę to bez dwóch zdań, ale cena tego MF to wydaje mi się z kosmosu :P Spokojnie 30 tys można z niej zejść, chyba przedstawiciel handlowy koniecznie nie chciał go sprzedać :D

MF będzie miał dodatkowo amortyzację kabiny, wałek 1000E, opony na mniejszych felgach i słabsza pompę hydrauliki

Edytowano przez b0gdan

hodowca94    168

Ojciec dzwonił wczoraj do przedstawiciela Korbanka i za Mf 5445 z ładowaczem stoll i osprzętem do niego 256 tyś brutto to do negocjacji co o tym sądzicie???? Ma do mnie przyjechać po nowym roku

Miras258    0

nie orientuje sie dokladnie w cenach mf ale cos duzo sobie spiewaja za niego :o

ja bym sie zdecydowal na Jd 6230.

matias6630    3

b0gdan mój kumpel pracuje u korbankow i wiem :o.Tez jestem za john deerem tylko w wyposarzeniu nie widze TLSa.TLS bardzo sie przydaje.:P

b0gdan    85

I co wiesz? A kilku innych kumpli pracuje u innych dilerów i wszyscy podali Ci ceny przeglądów, tak że zrobiłeś zestawienie, które nam pokażesz i wyszło na to że najdroższy serwis ma MF u Korbanka :o Czy dobrze Cie rozgryzłem? :P

No a teraz poproszę o to zestawienie przeglądów u rożnych dilerów :D

tadzik22    7

tylko jd 6230,to konkret-z tym ze wtedy pomocniczym to może być ta forterra. w mf nie pchaj sie-obok mnie jest diler korbanków i te mf nie bardzo idą,kto ma program lub kase fendem odjeżdza.pozdro

matias6630    3

Nie.Serwisowanie JD z olejami i robocizna wyszlo mnie mniej niz przykladowa wymiana oleju z robocizna u korbankow (na przukładzie 130km ciagnika). A z reszta sam przedstawiciel Korbankow kupił john deera i sam mi mowil ze serwisowanie MF wyszło by go drożej w porównaniu z JD. Korbanek liczy sobie za swoja prace poniewaz tylko on ma w Polsce opanowany cały rynek MF,fenda.

PS b0gdan nie płacz :o:P

b0gdan    85

podaj zestawienie kosztów :o Ktoś tam mówił, ktoś kupił itd... konkrety poproszę. Mogę Ci powiedzieć, że za przegląd zapłaciłeś na 100% drożej niz ja :P

@tadzik22 tak się składa, że Korbanek sprzedaje więcej MF niż Fendt, oczywiście nie dlatego że MF jest lepszy, tylko dlatego że jest tańszy

Edytowano przez b0gdan

Nie bendę zakładał nowego tematu tylko napiszcie mi w tym co jest lepsze rozrzutnik tytan 10 plus czy wielton PRR-2/9 i beczkowóz Joskin modulo2 7000l czy Wielton PRB-2/7 000. Proszę o szybkie wypowiedzi.

matias6630    3

Dokładnie nie pamiętam ponieważ wymianę oleju silnikowego była na wiosnę ale koszt wynosi około 500-600z

l licząc oleje, robociznę, smar i dojazd.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się