Skocz do zawartości
barteki

Valtra N92+tur valtry v45.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Valtra
barteki    0

Kilka dni temu byłem u dealera valtry (we Włoszczowie) mam zamiar kupić super maszyna.

dealer dał mi sie przejechać to super w kabinie cichutko rewers chodzi super. Mam pytanie czy warto kupić ten sprzęt.Bedzie pracować na 30h . Odrazu biore tam prase famarol 1,8vd owiarke, tura i ciągnik, warto kupić te sprzenty. ;)

kris14    259

Jak Cię stać to bierz.

A co do prasy to życzę cierpliwości do niej :)...

Wiadomość z agroFakt.pl

barteki    0

Owijarka famarol fala L2, Cena za wszystko ok 300000zł. Ale mam zwrot za wszystko 60% ale jeszcze mogę sobie od tego sprzętu co kupie odliczyć 22%vatu, czyli zwrotu będe miał 82%.Jakoś to będzie.

Edytowano przez barteki

barteki    0

Za samą valtre 180000 netto, brutto 210000 około

Edytowano przez barteki

barteki    0

N92, 101km, klima, wersia hitech, dwie pary wyjść hydrauliki, rewers elektrohydrauliczny.Fotel pneumatyczny.

Dancyn    5

Ktoś tu na forum narzekał na zanik mocy w takim modelu valtra ,a inne traktory nie wchodzą w grę ?

karolek12    7

Dus tego sprzedawce bo to duza cena a wyposazenie standartowe. tak na marginesie to 180000 netto to brutto 219600

Edytowano przez karolek12

karolek12    7

Sluchaj takie bajery to tylko z bratem sobie wciskaj jak 180tys brutto to netto 147tys z kawałkiem netto za taka kase to nawet gołego MF 100 KM nie kupisz

barteki    0

sory za tą pomyłkę ale ofertę oddałem do wniosku o dofinansowanie sory kolego za valtre 210000 brutto coś koło tego

Edytowano przez barteki

marcin1701    3

Witam,

też byłem u tego dealera i podobnie pytałem o N92 cena jak powiedział około 190000 netto ( + przedni tuz) z tym ze te 190000 to mam wpisane na ofercie, ale to cenna trochę zawyżona (na wszelki wypadek) planuje zakup takiego ciągniczka około 100 km, ja wybierałbym między: valtra n92, massey ferguson 5435 ( lun 5445 - tylko ten ma CR i powerboost i nie wiem czy to na + czy na - tego ciągnika, bo czytałem za mają duże spalanie) i deutz fahr agrofarm 430 lub agrotron k 420. Ciągnik będzie jako główny(na razie) będzie pracował z ładowaczem czołowym. Mam krówki wiec potrzebny mi ciągnik do łąk ( ornego mam mało trochę pod QQ i zboża dla krówek około 10ha) reszta to łąki - 30 ha (w przyszłości może więcej ale na razie tyle). Proszę o pomoc w wyborze.

pozdrawiam

wojo123    3

A ty bierzesz tą valtre z turem i tuzem, A ta cena z tuzem i wom czy tylko tuz.

+10%, Ave

Dadam    4

byłem ostatnio u dilera valtry to za n92 HT na szerokich gumach bez przednicz obciążników bo miała być do tura, 162 tyś zł + 35 tyś za tura q45 z osprzetem polskim, paleciak, łyżka, krokodyl, chwytak do belek, ceny netto

kony111    2

Kilka dni temu byłem u dealera valtry (we Włoszczowie) mam zamiar kupić super maszyna.

dealer dał mi sie przejechać to super w kabinie cichutko rewers chodzi super. Mam pytanie czy warto kupić ten sprzęt.Bedzie pracować na 30h . Odrazu biore tam prase famarol 1,8vd owiarke, tura i ciągnik, warto kupić te sprzenty. ;)

Jak już chcesz bardzo dobry, bardzo drogi ciągnik to i maszyny weź z tej samej półki...

Eryko    19

Dużo udało Wam się wynegocjować i urwać od ceny katalogowej Valtry?chodzi mi bardziej o serie N.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się