stachu19

Ursus 8024 mido

Polecane posty

leszekd    110

To zależy jaka ta twoja 1-4 klasa napewno nie mniej jak 10 litrów.

Tak swoją drogą ładne to one są ale nie warte tej ceny.Szału na rynku nie zrobią.

Koledzy rozważcie jeden temat czy Ursus nie powinien robić nowoczesnych maszyn w zwyczajnym opakowaniu z lampą za 30 zł i kabiną w której szyby można kupić za parę groszy?

Te dmuchane lalki tak naprawdę nadają się tylko na wystawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

A według mnie jeśli ma być od strony technicznej nowoczesny to na zewnątrz też musi się ładnie i nowocześnie prezentować .Bo kupując ciągnik ludzie kierują się między innymi wyglądem.

Moim zdaniem ten ciągnik jeśli będzie miał odpowiednią cenę to ma szanse namieszać na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Tur pasował by na pewno , a jaki to już dealer powinien Ci podpowiedzieć , Ursus chyba na wystawie był z turem Metal Fachu pomalowanym na czerwono .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Obciążniki zawsze się przydają. A nawet i przeciwwaga nie zaszkodzi. Ale ogólnie skrzynia w 8024 trochę zniechęca do TURa.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fakt, skrzynia może zniechęcać do tura. Lepiej troche poczekać i kupić Ursusa 8034 z turem np. metal-fach, pol-mot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu19    1

a ktore opony są lepsze 340/85 R24 / 420/85 R34 czy 360/60 R24 480/70 R34

Edytowano przez stachu19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

pierwsze liczby to szerokość a drugie to % wskażnik profilu względem szerokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Stachu jak już to weż zamów go z oponami 420 przód, 520 tył. Wiem że można takie opony do niego założyć, bo pytałem się o to. Bo te co napisałeś to są za wąskie do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Za wąskie??? :P A szesnastki na jakich laczkach są i chodzą. Wystarczą te co podał Stachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu19    1

może i masz racje szersze są lepsze ale nie wiem czy te 520 da sie już zamówić a jak sie nie da to wezne 480

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

3P+1T x polowe-szosowe x wzmacniacz momentu [żółw-zając] czyli (3+1)*2*2=12+4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ta skrzynia nie ma wzmacniacza momentu, tylko taki pseudo-elektryczny przełącznik reduktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj