Rafcio12

Ciągniki 3 cylindrowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Damix    2

Wg.Mnie jak ma to być 3-cylidrowy to polecam C-360 3P.A tak wogóle to C330 też powinna wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

to do tura zapewne będzie to bardziej 360 3P niz ciapek, zawsze jest cięższy od ciapka i wp odobnej cenie mocy wiecej, hydraulika lepsza. W porównaniu nawet do MF czy ursusa 3512 będzie tańszy, spali tak samo ale wydaje mi sie ze jest jednak cięższy c-360


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

A może Zetor 5211? Zwinny , 48KM, dużo nie spali. Sam taki posiadam do lekkich prac i bardzo go sobie chwalę, swoją robotę zrobi , a nawet w takie mrozy bez problemu odpala. :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmen   
Gość goscmen

Ale z hydrauliką nie ma polotu z 3512. A i jak 3512 to na szerokich kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

to do tura to i przedni napęd by się przydał, na przykład przy takiej pogodzie co jest teraz. Myślę że 3514 byłby akurat, również kabina szczelna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody89    1

Jak ma byc tani to 3P, jak chcesz troche wiecej komfortu to 5211, jak ma byc oszczedny to 255. Wiadomo każdy chwali swoje, przemysl czego oczekujesz od ciegniki i wzgledem tego wybierz maszynke do siebie :D i cenna uwaga jak do tura to wspomaganie obowiazkowo, przodek napewno tez bedzie mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubeczek    0

Zgodzę się z kolegą:P MF 255 jest bardzo oszczędny. Za dużo Ci nie spali i z częściami nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

wspomaganie i przedni napęd B) u3514, za jakieś 50-60tys kupisz w b.dobrym stanie i nie stary, nie wiele ich jest na allegro :)

Ale daj odpowiedz nowy czy używka i ile kasy? bo np. mf 3635, mały, parę km, wyposażenie bardzo dobre :P może byś się odezwał? bo propozycji to jest mnóstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczur    0

Przedni napęd jest niezastąpiony i prędzej czy później stwierdzisz że ci się przyda ;) wiem z doświadczenia miałem Zetorka 3320 i szybko zamieniłem na starszego 5245 ale za to 4x4 mój 91r 52km 3-cyl cena około 36 tyś. zł a taki ursus 3512 kosztuje od 28 do 38 tyś zł zależy od stanu, roku i trwałość polskich części-kiepska, lekka masa no i komfort dyskusyjny - jeżeli do tura to porażka ;)

Jerzeli chodzi o spalanie perkins od 4-6l spali pod różnym obciążeniem a Zetor od 4,5 - 7l-w ciężkiej orce, średnio w lekkich robotach 5l na godz.

 

Polecam Zetorka 5245 oszczędny komfortowy i 4x4 daje zawsze rade:)

Edytowano przez Szczur

Landini 6880, Zetor 5245, Mf 255, Claas Dominator 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja poleciłbym ci Zetora 5211, spalić lubi trochę, ale wolałbym jeździć nim niż Ursusem 3512, który spali mniej, ale za to jaki masz tam komfort pracy??? i w Zetorze masz wspomaganie, co przy turze jest przydatne, do tego masz w kabinie radio i nagrzewnicę, która zimą się przydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to do tura zapewne będzie to bardziej 360 3P niz ciapek, zawsze jest cięższy od ciapka i wp odobnej cenie mocy wiecej, hydraulika lepsza. W porównaniu nawet do MF czy ursusa 3512 będzie tańszy, spali tak samo ale wydaje mi sie ze jest jednak cięższy c-360

 

Jak do tura to lepiej ciapka. Jest bardziej zwrotny i oszczędniejszy w paliwie. Łatwo podkręcić udźwig ze będzie tur mocniejszy niż w 360.

 

Ale do tura to najlepszy jest 4x4.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja jak miałem 3P to ciapki i T25 sie hcowały co do zwrotności akurat :o przy pompie Zetorowskiej to ciapek zapewne nei będzie miał żadnego polotu do 3P z udźwigiem


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wystarczy wzmacniana pompa i podkręcony zawór przeciążeniowy i ciapek podnosi tylne koła :o


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wisi skrzynka kamieni :o Jeszcze 4x4 by się przydał...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj