Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam

Mam zamiar kupić ciągnik DEUTZ FAHR AGROTRON M 610 (145KM) i tu moje pytanie głównie do użytkowników tego ciągnika czy on jest faktycznie tak dobry i bezawaryjny jak mówią czy faktycznie jest to ciągnik niemiecki a nie żaden składak jak większość marek na rynku? Co o nim sądzicie?? mam gospodarstwo około 60h. A drugie pytanie jaki proponujecie pług? znaczy głównie markę bo mam dość cieżkie ziemie i planuje 4-skibowy obracany proponują mi pług marki KUHN MASTER 122-3 e NSH ale zastanawiam sie nad plugiem z UNII GRUDZIADZ ale słyszałem ze jest o wiele cięższy ale czy jest wytrzymalszy ?? A jak spisuje sie układ ZABEZPIECZENIA HYDRAULICZNEGO NON-STOP (NSH) i czy opłaca sie jego zakup ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanekdeutz    88

Co do ciagnika to bardzo polecam my mamy m620 i ma juz 500mth na liczniku baz zadnej awarii, to bardzo dobry wygodny i komfortowy ciagnik do jkarzdej pracy :D

osobiscie odradzam plug uni bo mamy ibisa xxls (4+)i zabierali go juz dwa razy przez rok i znowu maja przyjechac po niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas323    2

Posiadamy DF M620 1240 mth na blacie i jak na razie żadnej poważnej awarii, tak te ciągniki co do głównych podzespołów są niemieckie nie składaki. Co do jakości mogli by lepiej się w kabinie postarać o jakość wykończenia :D ale ogólnie mogę spokojnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny są netto a wersja mam być zwykła tylko w szerokimi oponami i kabiną resorach czy jakoś tak. Za ciągnik woła 260 tyś netto.

Edytowano przez Bodzio122333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janke008    0

To drogo za DF u nas w savonie na wiosnę wołali 233netto z pneumatyczną(chyba)amor. kabiny,miękką osią,obciążniki itd. już nawet fajna wersja tylko to cena za m600 ale troche spora różnica chyba nie??Za ten pług też drogo mi się wydaje,chyba mogło by być coś taniej.Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sql23    0

Powinieneś zastanowić się nad m615 w profiline. Ona ma już silnik 24 zaworowy a nie 12 tak jak m610. Napewno byłby wtedy elastyczniejszy i mniej by spalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

Witam , panowie proszę o pomoc. A mianowicie od niedwana jestem właścicielem ciągnika DEUTZ FAHR M 610, chcę przed sezonem wymienić wszystkie oleje i filtry. I tu proszę o pomoc użytkowników jaki olej do silnika, skrzyni, zwolnic?, i jakie przychodzą tam filtry? jeśli ma ktoś numery katalogowe to bym był bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Co sądzicie o ciągniku deutz-fahr agrotron 260. Chodzi mi o to jak sie sprawuje, czy warto kupić ?

Piszcie co myślicie i wiecie na ten temat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj