iroo10

Czy warto

Polecane posty

brzozak2    241

ja po prostu lubię trochę większe auta,większe domy i większe butelki wódki :D .

nie posadzalem kolegi o megalomanie ;)

 

a tak na powaznie offtopujac ;) , to ja wole male auta, tzn. segment A moze nie, ale od B do D jest w sam raz :)

no i oczywiscie G :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja się po prostu dowartościowuję :D (wiesz do szkoły pod górkę i ze szkoły też pod górkę-najśmieszniejsze że to prawda :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

heh, ale poduszki nie musisz sobie na siedzenie klasc?

mam takiego wujka, ktory zza kierownicy beczki niewiele co widzial i do pedalow nie mogl dostac, ale musial mercedesem jezdzic :/

teraz jedzi tramwajem gdzies z 15 lat, ale zawsze jak sie spotykamy, to wybiera samochod, nigdy o niczym mniejszym jak rav4 nie myslal, a ostatnio skonczyl na dyskotece :lol: :lol: , ale dalej smiga tramwajem B) .

 

ja natomiast zle sie czuje w duzych autach, lubie byc scisniety przez waskie wnetrze, nie potrzebuje podczas jazdy zakladac nog na krzyz ;) . wiadomo wazne by sie dobrze czuc w takim aucie jak nam pasuje, ale w przypadku mojego wujka, mysle, ze nie to bylo priorytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja tam gabarytów raczej dość solidnych jestem-co prawda wzrostem nie dorównuję nastolatkom na zdrowym dwudziestopierwszowiecznym żarciu -ale wagą już tak :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

moim zdaniem nie to definiuje, taki rysiek kalisz smiga toyota yaris, bo sie po prostu dobrze w niej czuje :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

lubie byc scisniety przez waskie wnetrze,

Mnie zaś to nie kręci. Tą watpliwą przyjemność staram się odwlec do czasu gdy mi zaśpiewają "Anielski orszak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Parę stron temu pisaliście coś o wytrzymałości aut w crashtestach-dzisiaj wertując jakieś niemieckie forum zobaczyłem

-polecam-widać jak japońskie auta biją na głowę niemiecką konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skoro Japonia to bezpieczny kraj to po im pancerne wozy. wink.gif Co innego taki Helmut... jak wyjedzie na autobhana to przynajmniej chce mieć pewność, podczas jazdy pasem bez ograniczeń, że go zdołają zeskrobać. smile.gif

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszKK    12

Hm ta na trase taki VW pewnie nie buja go na zakrętach pewnie. ale wjedź w miasto i spróbuj zaparkowac ciekawe ile czasu bedziesz sukał miejscówki ale każdy wybiera co mu pasuje. Ja tam swojej foki nie zamienie na żadnego innego za taka kase bo tak na prawede nie warto chyba ze zarabiasz 100 tyś i wiecej na mc to ok :lol: :lol: :lol:


............Tylko przemyślane rozwiązania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zakup 22 letniego samochodu to loteria. Zepsuć się może praktycznie wszystko. Jeśli jesteś dobry z mechaniki i trafisz dobry egzemplarz, co może być trudne kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Może powiecie że znowu zanudzam czy wciskam głodne kawałki ale mercedesa 190 i 124 to biorę i patrzę tylko czy nie jest bardzo zgnity bo silnik jest niezniszczalny choćby z przebiegiem 600 000 km to biorę w ciemno bo już kilka się przewinęło. Wspomniałbym o W123 ale one już się cenią coraz wyżej i buda próchno :D a stoi u mnie takich 3 w pokrzywach a 3 szt wcześniejsze poszły na złom. Silniki dobre i zawieszenie banalnie proste i banalnie tanie w naprawie i pali nie więcej jak 10L/100km ( 2.5D ) bo 2.OD to schodzą do 6L/100km. Więc nie można nazwać loterią kupna takiego MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No to faktycznie super sprzęty :D -łacznie 6 szt w ciagu iluś (ilu ?) tam lat czy to na złomie czy w pokrzywach.Ja tam jakoś wolę jeden sprzęt na lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Budy gniły i łamały się od przyczepy na konie bo wiadamo auto 30to letnie to już ma słabą bude ale następcy się trzymają i 5 lat minimum jazdy lub więcej i przy silniku nie robisz nic poza wymiana oleju. Znając życie to przeciętny zjadacz chleba dożywotnio przy silniku nie będzie nic robić i to jest potwierdzone przez wielu użytkowników. Jest na forum gość o nicku mercedes250d to byłoby fajnie jakby coś napisał w tym temacie i potwierdził bezstronnie moje słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Masz przyczepy na konie pewnie konia też masz. W przypadku dużego mrozu będzie czym ciagać. Generalnie zakup auta za 1500 to duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie no jak najbardziej wierzę-mój wujek kupił nowego MB 250 TD (czy jak to się tam nazywa) w 1988 r i po dziś dzień chyba żadna żarówka w nim nie wysiadła :D (jego słowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Owszem przyznaje że 123 czasem odmówił posłuszeństwa ale ze względu że była spalona świeca to wszystko i jeden się trafił co zimą nie palił bo widocznie pierścionki się kłaniały. I to tyle a wy to piszecie czarne scenariusze. MB123 mają przejechane blisko 1 000 000 km to nie dziwota ale te 190tki i 124ki to w kwiecie wieku :D i pala na dotyk ;) rocznik 124-ki to 85r a 190tki 89r ( w rodzinie jest jeszcze 2 190tki ) a teraz ojciec planuje kupić 124 2.0D w automacie 93r za 4200zł. Więc koledzy piszecie że diesle ponad 20lat to złom ale swoje przekonania opieracie z pewnością nie na mercedesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale jak ktoś chce kupić auto za 1500 złotych to nie jest normalnym zjadaczem chleba. Mercedes posłuży Ci długo jak sam trafisz na dobry egzemplarz a takie kosztują więcej niż 1500. Po drugie eksploatacja. To ma być auto dla ucznia, który będzie skąpił na paliwo a co dopiero na wymianę podstawowych elementów czyli hamulce, płyny itd.. A jak dojdzie jakaś awaria. Będzie stał w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Hamulce i płyny dotyczą każdego auta czy to VW golf mk2 czy MB190 tak samo i VW phateon będzie się domagał dopieszczenia tylko że dwa pierwsze auta zrobisz sam za smieszne pieniądze chyba że ktoś ni w ząb nie kumaty to pojedzie na serwis. Mówię że do 4000zł kupił w bardzo dobrym stanie. A alternatywą jest właśnie golf 2 bo wiem że z kasą sie nie przelewa i będzie w sam raz. Passaty B3 i audi 80 B3 kupi do 3 tys też w bdb stanie więc jak kto woli. Jeden woli matkę drugi córkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Plizzz tylko nie pisz o bdb stanie w tej cenie-w okolicy jeździ trochę takich aut-a to żarówka nie działa,a to hamulce a to go holują co drugi dzień-ale ogólnie stan igła :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

jaki kierowca to takie auto a widziałeś nowe ciągniczki i używane też gdzie a to koło odpadło a to się przełamał ? :D U mnie w okolicy nic takiego nie ma miejsca. U mnie to ciągaja się tylko Uno i Polo stare. Ja to tylko słyszę jak ludzie płaczą bo kupili na wielowachaczu i koszt ich przeraża bo przyzwyczaili się że do max 100zł kupisz coś i będzie chodzić a tu lipka rożrząd też nie rozpieszcza ;) . Osobiście kuzynka pół roku temu kupiła 190 za 1400zł 2.0D i pali dobrze tylko drzwi szpachlowane wszystkie ale za te pieniądze to wiadmomo czego można się spodziewać ;) Ale z zewnątrz nie widać . 4000 zł dajesz i sie niczego nie boisz i mówię Ci serio. Jak starszy kupi tego 124 to zrobię fotki z bliska progów i drzwi to zobaczysz czy za 4 koła będzie złom. Golfika kupisz do 2000zł na ropkę w stanie bdb. chyba że proponujecie koledze jeździć do szkoły fiatem 126p za 400zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iroo10    4

Akurat 126p ma moja siostra- dziękuję bardzo za takie auto. Audi 80 b3 teraz jest brane na celownik, ale co z tego wyjdzie to się zobaczy. Co części i napraw to mam jednego brata elektryka samochodowego, ma on Audi 80 b3 i wiem że to porządny samochód, a drugi brat uczy się na mechanika samochodowego.


.............................................c-360............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Chociaż jeden zdystansowany człowiek podziela moje zdanie. W tych audi jest ocynk chyba że się mylę i użytkownicy chwalą je sobie za niskie koszty utrzymania więc polecam. Spalanie do 7L ale w trasie wyjdzie Ci 5L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Ja też mam 126p, rocznik 1988 i przebieg ok. 30tys :lol:

Ubiegłego lata , żona jeździła nim na jagody i grzyby, i ja i moja młodzież parę razy w okresie żniw(polowanie na bizona). Od 3 lat nikt nie ładował mu, dodatkowo, akumulatora i zawsze latem pali. Chyba w tym sezonie przerobię go na quada - opcja nadmiaru wolnego czasu. Dobre auto, ciche(kolana sięgają uszu), nic nie naprawiane od 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj