pablo21

Nowa kabina do C-330

Polecane posty

Jaro71    0

uchylane wszystkie szyby drzwi tylnia szyba na siłownikach nagrzewnica kogut halogeny i jeszcze pare  nowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Takie rzeczy jak halogeny i kogut to śmiało mozna sobię odpuścic uchylane wszystkie szyby to już zależy bo mi wystarczyłby sam szyber dach i uchylana tylna szyba


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Nawet naglak nie chce mi pomodz tak wiec postanowione kupie kabine z blotnikami a reszte zabudowy bede robil sam i oczywiscie instalacje tez bo jak widzialem tom fabryczna to mnie zal ogarnia , maska zostaje orbinalna bo plastinowe nie nadaja sie do ladowacza albo dla mnie do tuza od pluga nie da sie zatankowac jesli jej nie uchyle do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maureliusz    0

Hej!

 

Możecie poradzić jaką kabinę wybrać? Jaki producent?  Jest tego sporo, a nie chcę wtopić.

 

To co mnie interesuje:

- kabina bez błotników - chce zostawić oryginalne

- musie dobrze pasować do oryginalnych błotników - aby nie było problemów

- tylną kurtynkę, plandekę żeby miała

- jak najtaniej (o ile to możliwe) - nie chcę podwajać wartości ciągnika :-)

 

Napiszcie proszę co założyliście u siebie i czy jesteście zadowolenia. Dzięki!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Ja kupilem naglaka z blotnikami jeszcze nie zalozylem a juz mnie szlak trafia bo uszczelke dachu dali z gabki jeszcze nie wiem gdzie dokladnie ale mam mokry lewy blotnik i zaraz bede reklamowal bo za tyle pieniedzy taki badziew mysle ze jak bym kupil gdzies na allegro duzo tansza i chyba w podobnej jakosci za co ich moge pochwalic to blotniki sa troszke z grubszej blachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Ja bym kabiny nie zakładał, bo głośno, widoczność mniejsza i brak naturalnej klimy  :D , ale jeśli chcesz  to propunuje Naglaka. Jest to solidna i sprawdzona firma. Możesz dostosować kabinę do swoich potrzeb. Daję przykładowe linki :  http://allegro.pl/kabina-kabiny-c330-c-360-mf-mtz-bizon-ursus-t-25-i5212013777.html   i  http://allegro.pl/kabina-kabiny-ursus-c330-c-360-tworzywo-nowosc-i5212014467.html . Mam nadzieję, że moja propozycja będzie spełniała Twoje wymagania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chciał najtaniej a daliście mu najdriżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maureliusz    0

:-) No dokładnie. Naglak to chyba "mercedes" wśród kabin. No jak nie będzie wyjścia no to będzie Naglak, ale jeżeli ktoś ma DOBRE doświadczenia z innymi to byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Ja ci kolego doradze najlepiej przejedz sie na najblisza skladnice obejrzyj kabinki jakie maja i zapytaj w jakiej cenie maja do nich szyby i jaka dostepnosc bo wiesz to jest traktor i szybki sie wybijaja a jak kupisz jakis wynalazek to bedziesz zamawial szyby na necie i dodatkowo placil za przesylke
profil w zasadzie wszyscy daja taki sam w zasadzie wszyscy piaskuja przed malowaniem do wszystkich podloge musisz robic sam bo nie daja jednolitej tylko wstawki do orginalnej zadna firma nie robi sztywnej zabudowy tylu obicie blotnikow w zasadzie wszyscy z ceraty a nie skaji
czyli wedlug mnie to co bys nie kupil to tuznica polega prawie tylko na cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maureliusz    0

OKi. Ale najbardziej mi zależy, aby leżała dobrze na starych blotnikach. Żeby jaj nie było i przeróbki potrzebne. Dlatego najlepiej byłoby kupić model, który już ktoś ma i wie, że OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maureliusz    0

Dzwoniłem wczoraj do Gola kabiny i tak:

- kabiny robione w Polsce

- szybki bez problemu

- dostawa 150-200zl

-kabina pod tura krótsza o 12cm od normalnej i bardziej ciasna

- przedłużenia błotników i plandeka z tyłu w komplecie

 

Skłaniam się ku tej. Cenowo wyjdzie z przesyłką jakieś 2150zł - wersja basic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386

@grzesmaly mój naglak jak stał na podwórku też miał mokry błotnik w środku ;) I powodzenia z montażem, radze się zaopatrzyć w wiertarkę i dużo cierpliwości ;)


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chciałem sie zapytać czy mial ktoś doczynienia z kabinami z sapieżyna.Wygladają dość przyzwoicie i sie nad nia zastanawiam prosilbym o jakies opinie agroformułowiczów.  http://olx.pl/oferta/kabina-kabiny-c-330-z-blotnikami-szyberdach-kabiny-ciagnikowe-CID757-ID4ig8X.html#cd6405dcd8;promoted

Jeśli o mnie chodzi, to tą (oraz każdą inną) kabinę dyskwalifikują luźne przewody pod błotnikami. Za te pieniądze instalacja powinna być już w profilach kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Myslelem nad nia ale wlasnie instalacja i cena mi sie nie podobala pozatym widzialem ja osobiscie i dosc fajna pozatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padre1989    13

Więc zamówiłem u naglaka z tworzywa z transportem 4500zl. Robie cała kapitalke wizualna malowanie itp. bede mial chwile to powrzucam pare fotek. co mnie jednak zdziwilo to ze na ta kabine trzeba czekac ok 7 tygodni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Kabina ogólnie jest taka sama jak przy zwyklych blotnikach czy nawet bez ale poprostu czekasz tylko i wylacznie na plastikowe blotniki wiem bo dzwonilem do nich dwa tygodnie temu tylko interesowala mnie kabina z zabudowa tylna za siedzieniem nie roba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padre1989    13

mineło 8 tygodni od zamówienia i jeszcze mowia o 2 tygodniach czekania. chyba bedzie trzeba sie targowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majster90    4

Czy ktoś mi może powiedzieć ile ma wysokości jego 330 z kabiną tak +- bo robię wiatę i muszę znać wysokość a kabinę dopiero zamówiłem i teraz muszę czekać kilka tygodni na dostawę.


Zajmuję się uprawą Truskawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj