Zaloguj się, aby obserwować  
cichy5540

Wielton PRR 2/9 9 ton

Polecane posty

cichy5540    14

Witam , Mam pytanie co do rozrzutnika Wielton PRR z adapterem dwu-walcowym , bo nie wiedziałem go w pracy a kusi mnie go kupić :lol: ,,, Mam do wyboru jeszcz3e Tytana 11 też na tandemie i z tym samym adapterem (różnią sie troszeczke łopatkami na slimaku),,, Cena podobna Wielton PRR 2/9 9ton - 57000 zł netto , Tytan 11 58500 zł netto , . Tyle że Wielton jest cięższy od Tytana o 1,2 tony ale ma lepsze zawieszenie i oponki ,, i teraz jest problem bo nie chce wdepnąć w bagno gdyż PRR 2/9 to świeży produkt a tytana już widziałem w akcji ,, Jeśli coś wiecie , widzieliście go w pracy lub macie jakieś rozeznanie to proszę o pomoc ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Najpierw mogłeś poszukać czy jest już temat o tym wieltonie i tak się składa że już jest i też dotyczy tego czy ktoś go już widział w pracy :) Nie musiałeś zakładać nowego tematu :lol:

link --> Wielton PRR-2/9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy5540    14

Najpierw mogłeś poszukać czy jest już temat o tym wieltonie i tak się składa że już jest i też dotyczy tego czy ktoś go już widział w pracy :) Nie musiałeś zakładać nowego tematu :)

link --> Wielton PRR-2/9

 

Przepraszam,, Racja faktycznie nie zoriętowałem się co i jak ,, :) ,, nie bywam tu często i sie gubie jeszcze ,,, :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj