Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gelo707

Siedzenie pasażera w mtz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gelo707    20

Witam. Niedawno przeglądałem katalog z częściami mtz80, mtz82 rosyjskojęzyczny i na rysunku było pokazane siedzisko dla pasażera zamontowane w kabinie na lewym błotniku. Czy ktoś miał oryginalnie taki wyczesany bajer? :lol:

Jak zakupiłem swojego mtz80 to w dowodzie rej była liczba miejsc w kabinie: 2. Myślałem że ktoś przez błąd kiedyś tak wpisał tym bardziej że w nowym dowodzie jest jedno miejsce.

ROLNIK7    16

Ja mam 820 z 2007r. i mam wbite 2 miejsca. Natomiast siedzenia pasażera nie mam (nie licząc tej ławeczki pod którą są aku.), aczkolwiek chętnie bym zakupił, wiecie może ile kosztuje i gdzie można je nabyć?

gelo707    20

Zapytaj w firmie Grand handlują częściami od mtz i innych wschodnich sprzetów, na allegro

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    186

Ja sam założyłem.Przykręciłem skrzynkę na klucze z lewej strony między siedzeniem z błotnikiem.Skrzynka jest z sadzarki do ziemniaków czeskiej.Dałem ją na podwyższeniu z blachy [ok 10 cm]z górą na poziomie siedzenia kierowcy i obiłem skają z gąbką.A pod skrzynką mam miejsce na montówki, młotek i butelkę z piciem.Skrzynka ma wymiar ok 25x40 cm.

RycerzNocy    0

nie zakładaj tego co masz w linku ponieważ ja je mam i nie polecam ponieważ jest z mało miejsca dla pasażera z powodu podłokietników

sztrauser    0

Ten podłokienik od strony pasażera można by podgiąć. a tak ogólnie to jak ci ono pasuje wysokość itp czy wiele trzeba przerabiać ? poza tym co napisałeś są jeszcze jakieś wady tej kombinacji ??

UrsusCzesio    303

poszukaj gdzieś od kogoś z belarusa oryginalne. Ktoś kto wsadził pneumatyczne to powinien mieć stare

RycerzNocy    0

Ten podłokienik od strony pasażera można by podgiąć. a tak ogólnie to jak ci ono pasuje wysokość itp czy wiele trzeba przerabiać ? poza tym co napisałeś są jeszcze jakieś wady tej kombinacji ??

http://allegro.pl/siedzenie-mf-c-360-c330-t-25-widlak-zetor-i1463490737.html

lepsze będzie takie ponieważ nie będzie nawet tak wiało po krzyżu jak tamte

postaram się o zdjęcie

a siedzi się trochę wyżej ale to zależy z czego zrobisz podstawę

MgrLukash    114

Nie chce mi się pichcić nic nowego więc odgrzeję trochę kotleta tego :P

17102007244.jpg

Ktoś się orientuje gdzie i za ile i naszym kraju można dostać takie coś?

MgrLukash    114

Nie ma go na allegro - wcześniej sprawdzałem. Oczywiście chodzi mi o oryginalne do Belarusa.

seweryn20    575

Nie wydaje mi się żeby to był jakiś oryginał. I nie rozumiem w czym problem kiedy są dostępne inne w każdym możliwym rodzaju.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować