Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek2305

Skotarek 2000l / 15m -opinie

Polecane posty

Bartek2305    0

Zamierzam kupić nowy opryskiwacz Skotarek 2000l 15m jakie macie opinie na temat opryskiwaczy tej marki? Może ktos użytkuje taki opryskiwacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gani43    0

ja mam skotarka 1000l 15m 2x pompy polskie dzila dobrze tylko ze jak sie zatka brudami to ciezko go wyczyscic. przyczyna takiej sprawy jest filter w ktorym mieszam mocznik i siarczan poprostu oczka za duze i przepuszcza do srodka brudy . ale tak to jest ok. beczka solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

Bartek2305

Jak masz więcej kasy kup Pilmeta,Krukowiaka czy Tad Lena.Mój kolega ma ten opryskiwacz 1000l ma go chyba 10lat według mnie to rzemieślniczy wyrób od podstaw robił lance ,pompe wymieniał ,malował go ,zbiornik kleił wieć nie ciekawie .Nie wiem jak teraz robi Skotarek może lepiej :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

A czy 25 tyś netto czy brutto masz do wydania.W cenie 25 tyś to troche ciężko .My za Tadka 1015 zapłaciliśmy 21 tyś .Moim zdaniem lepiej dołożyć i miec spokój niż żałować .Poprzednio mieliśmy Jarmeta i straszna lipa podobnie jak w Skotarku .A może Bury,Moskit ale nie znam cen :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAZI    0

bartek2305 ja mam zdanie podobne do Gani43 opryskiwacz jest dobry i malowanie ma proszkowe tez mam sprzet z tej firmy juz kilka lat i zadnego poroblemu z nim nie mialem wiec nie zgadzam sie ze zdaniem kamil900830 ktory cos tam wspominal o koledze i o opryskiwaczu 10letnim ja mam ten opryskiwacz i wypowiadam sie na podstawie tego co widze a nie slyszalem od kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Mam Skotarka 500l/12m już 8lat, w żółtym zbiorniku.Pracował na 20ha i jedynie wymieniłem rozdzielacz bo RSM go unieruchomił w tym roku rozdzielacz, pompa i lance poszły na przeszczep do większego zbiornika 750l.Uważam że sprzęt warty tych pieniędzy.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
    • Przez zielas
      Witam,
      Proszę użytkowników opryskiwaczy RAU z komputerami quantotron o opinie na temat ich precyzji.
    • Przez nemo1
      Posiadam dysze eżektorowe MMAT czerwone i niebieskie dwustrumieniowe Lechler. Nie zwracając na producenta chciałbym spytać się osób które używają obu typu eżektorów do jakich zabiegów ich używacie i która będzie lepsza według waszego doświadczenia. Wiem że prawidłowa praca eżektora to min 3 do max 5 bar.  Wykonałem czerwonymi dopiero dwa zabiegi wydatek wody 240 l/ha 10 km/h ciśnienie prawie 4.8 bar czyli według norm z tabeli. Tylko jakie będą efekty np pryskając herbicydem czy grzybówką. Kropla jest większa niż w niebieskich (jednostrumieniowych). Prędkość 10 km/h wydaje się szybko. Czy zabieg będzie skuteczny? Proszę o opinię użytkowników.
      Do tej pory pryskam dwu strumieniowymi 220 l/ha 8 km/h i też niecałe 5 bar. Tylko trochę mnie irytują bo lubią się przytykać pomimo filtrów i lubię trochę szybciej pojeździć.  
      Nie wiem czy zrezygnować z czerwonych
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj