Zaloguj się, aby obserwować  
Rolnex

Tytan 10 PLUS na tandemie czy może inny podobny zachodni?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnex    1

Witam. Chciałbym dowiedziec się na temat rozrzutnika TYTAN 10 PLUS na tandemie o jego aktualnej cenie, awaryjności i wytrzymałości.Gdyby ktoś znał ceny innych zachodnich rozrzutników o podobnej ładowności i podzielił się wiedzą czy są lepsze od polskiego Tytana byłbym bardzo wdzięczny. Z góry pozdrawiam i serdecznie dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beret1990    27

może z polskiego rynku inny? Wielton np zaczął produkować rozrzutniki, 10t-ok 55000netto, a z zachodnich to Może Fliegl-11ton ok 100 000 netto;] ale który najlepszy to tylko mogą powiedzieć Ci którzy mają;] wiem tylko że FLIEGL JEST NA PRAWDĘ WYTRZYMAŁY BO ZNAM JEDNEGO UŻYTKOWNIKA giganta16T I JEST BARDZO ZADOWOLONY;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnex    1

Nie wiadomo jak ten Wielton będzie się sprawował, wiem że on w przyczepach i naczepach jest super ale rozrzutniki...A nie wiesz może ceny tego Tytana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R2maros9641    1

Posiadam Tytana 10 Plus i jestem naprawdę z niego zadowolony. Ten tandem to naprawdę super sprawa, nie buja ciągnikiem podczas jazdy. Co do zagranicznych rozrzutników to sprzedawca z Rolsadu nie poleca Joskin'a, ponieważ mają talerze na dole walców (przy adapterze pionowym) które tak wyglądają: 8, i jak między nimi się nawbija długiego obornika to się ukręca napęd walców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnex    1

A powiedz mi jakim traktorem to ciągasz bo ja będę chciał to takim 85 konnym? Długo masz go już? Ile dałeś? Ja mam TYTANA 14 i też jestem zadowolony tylko że jest na jednej osi i trochę buja ciągnik a mam dużo obornika i chcę złożyc wniosek na drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Poczytaj i obejżyj sobie rozrzutnik Uni Apollo 11.

Bardzo ciekawy rozrzutnik :mellow:

Jedna oś,duże koła,lepsza manewrowość,mniejszy opór toczenia przez co ciągnik będzie miał lżej.

Cena jego w granicach 58-61 tys.netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R2maros9641    1

Rolnex-ciągam go Zetorem Forterrą 9641, mamy go rok i wywieźliśmy około 200 rozrzutników i na razie bez zarzutów, daliśmy 46.000 netto

 

korbi555-co do mniejszego oporu toczenia to się zgadzam, ale manewrowość to jest gorsza, ponieważ jest dłuższy i ma dalej odsuniętą oś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus355    0

Ja mam Tytan 13 na tandemie, Z tyłu tylko 2 wałki i to jest świetne rozwiązanie, rozrzuca obornik na około 10-15 metrów, nie ma porównania z tytanem z czterema wałkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus355    0

Mi się wydaje że lepiej, ponieważ pracowały na polu 2 nowe rozrzutniki, tytan 10 plus z czterema wałkami(bardzo dobrze chodził), Tytan 13 z dwoma wałkami(jeszcze lepiej chodził). Zresztą nie będę dużo pisał na wiosnę będzie filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro11    0

Nie orjetuje sie ktos gdzie mozna tytana wziąść na testy tytan 10.11.13 lub wielton 9 ton? wdzięczny był bym hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanie odnośnie rozrzutników polskich (unia tytan 10 plus, unia apollo 10, unia premium 10, cynkomet) i Joskina a dokładnie modelu siroko S4010/9V. Chciałbym dowiedzieć się od posiadaczy tych maszyn i osób które miały doczynienia z nimi opinii na ich temat. Jeżeli ma ktoś aktualną ofertę na któryś z tych modeli lub podobny o takiej ładowności to był bym wdzięczny o podanie ceny i znajdującego się w tej cienie wyposażenia.

Pozdrawiam dominator150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj