skoko

Jaki ciągnik do 85(KM) i do max 300 000zł

Polecane posty

skoko    0

to jak dla 3 cyl to jest za mało to co tu mówić o 4 cyl wtedy jest chyba za mało.

dla mnie zawsze jak się dało w pipe dla c-360 3p wał pękał to już 3 wał za kadencji c-360 3p w moim gospodarstwie a jest od nowego

więc mnie tylko to w tym vario boli aby nie działo się to ponownie ale ludzie nie piszą że wał siada.

więc mówisz że lepsza 4 bez turbo niż 3 z turbo???????????????????

 

siedziałem jeśli chodzi ale w starszej 309 i jest w miarę ok siedziałem i w JD modelu nie pamietam ale max 90KM no i miejsca 2 razy więcej tylko że w vario jest więcej bajerów tak hmm nowszy wizerunek zaś dla mnie w JD tak inaczej te dźwignie takie trochę ubogie ale nie mam nic złego do JD tego 6030

jeśli okaże się lepszy zwinniejszy niż vario będzie dobry wybór ten Case też jest ok podobno kute tłoki i wał??


▬▬►

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Skoko, ty chcesz kupić sobie jak najdroższą zabawkę czy maszynę która ma na siebie zarobić? Bo czytam i myślę że już wybrałeś markę a nas chyba pytasz abyśmy to tylko potwierdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoko    0

nie chodzi czy najdroższą maszyna ma chodzić a nie stać musi być ok jak najbardziej dopracowana nie jakaś sklejka jeśli dobra marka to i chyba dobry ciągnik. jak już drogi to znaczy że zabawka fendt chyba jest dobrą marką a czy najlepszą to nie wiem nie znam się

muszę wybrać jak najlepszy aby się nie je...ł mimo wszystko czy mu się depnie czy nie

więc jeśli wydaje się około 300tyś na ciągnik to zabawka.

jak się wydaje taka kasę na sam ciągnik oczekuje się jak najlepszego ciągnika (85km ) ma wjechać wszędzie czy to las czy orka czy porzeczka zmiana felg i gdybym miał kupować o większej mocy bym nie zakładał tego tematu czytam o różnych class dobry JD , fendt, valtra.

dla czego nie chwalą case aż tak czy NH


▬▬►

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Dużo ludzi ma Belarusy za 60 tys. i nie narzekają na nie, dużo ma NH, Case i Zetory za trochę więcej niż za 100 tys. i nie narzekają. Na te twoje hektary to ten traktor to nie będzie miał nawet co robić. Za 300 tys mam 5 Belarusów lub 2 Case czy NH o tej samej mocy i bardzo dobrze wyposażone. Więc taki traktor za takie pieniądze jest dla mnie po prostu zabawką dla tych którzy chcą pokazać cebulakom ze wsi kto jest Panem lub rodzice zasilają im konto i nie martwią się o pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

chodziło mi o to że 3cyl na 80km to za mało, lepiej by się sprawdził 4cyl :lol:

A tak poza tym to bezstopnowa skrzynia to także wieksze wydatki na serwis(oleje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

df agrofarm 410 gs(lub odpowiednik srebny lub czerwony), wersję gs masz za jakieś 12-15tys, przedni tuz i wom około 15tysi. Wersja dt 410 coś około 140tys brutto+ te 2bajery za 30tys+ ładowacz za 30-40tys(jakiś mx, stool, quick) i masz zestaw za około 210-220tys. Wersja gs to e.hydrauliczny rewers, 2półbiegi i guzik od sprzęgła na dźwigni zmiany biegów :)

Ten df ma bodajże 82km :)

 

85km :lol: Zależy ile jeszcze ciągnik będzie pracował, bo jeżeli bardzo dużo, i ma kasiorkę to fendt nie będzie zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

no nie zły to nie wiem :)

Ale za tego agrofarma z ładowaczem i przednim tuz wom w całkiem niezłym wyposażeniu to nawet samego fendta nie wyrwie :) A poza tym na te 30ha to fendt za szybko się nie wróci :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoko    0

Dużo ludzi ma Belarusy za 60 tys. i nie narzekają na nie, dużo ma NH, Case i Zetory za trochę więcej niż za 100 tys. i nie narzekają. Na te twoje hektary to ten traktor to nie będzie miał nawet co robić. Za 300 tys mam 5 Belarusów lub 2 Case czy NH o tej samej mocy i bardzo dobrze wyposażone. Więc taki traktor za takie pieniądze jest dla mnie po prostu zabawką dla tych którzy chcą pokazać cebulakom ze wsi kto jest Panem lub rodzice zasilają im konto i nie martwią się o pieniądze.

Nie chodzi mi o pokaz chodzi mi o dobry ciągnik bardzo dobry aby właśnie miał co robić -ja pisałem wcześniej że będę dokupował ziemi i potrzebuję ciągnika na zaś bo wiem że hektarów przybędzie Więc jaki polecisz ciągnik do wydajności w produkcji- chodzi mi o to że przednie opcje na pewno będą wykorzystane, z przodu talerzówka z tyłu pług zaś w uprawach jagodowych bijak opryskiwacz podkaszarka i inne i te 85 koni musi sobie z tym radzić np. jeśli przybędzie hektarów na zasadzenie porzeczką c-360 3p jest szybszy od c-360 jeśli chodzi o kombajnowanie porzeczki będą inne odmiany '' delikatniejsze'' i trzeba wolno jeździć wtedy 3 P będzie stało. ciągnik musi sobie dobrze radzić z turem gdyż będzie w codziennym użytkowaniu . jeśli chodzi o kombajn też potrzebuje większej mocy. Są częste wyjazdy do lasu jest też i łąka jest i ciężka ziemia, spora produkcja marchwi ursus 3P ciężko w tym roku radził sobie gdyż było mokre lato a brak przedniego napędu i się zapadał nie mówię już o ciągnięciu przyczepy z załadowaną marchwią w skrzynio-paletach.

powiedz jaki Ty masz ciągnik co nim robisz jaka moc podziel się czy posiadasz nowy czy stary jaka marka jak się sprawuje powinien każdy kto zagląda w ten temat napisać


▬▬►

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Mam używanego MF 3085 z turem, 1994 rocznik i na moje ha spokojnie wystarcza. Powiem nawet że jest za duży ale to był po prostu kaprys mój żeby sobie takie coś kupić.

Jak chcesz powiększać to te 3 cylindry mogą być za małe. Nie ma uniwersalnych ciągników którymi zrobisz wszystko, wszędzie wjedziesz i jeszcze mało spali. Albo ma być do drobnych prac czyli tura, kosiarek, lasu itd. to mały fendt będzie dobry. Ale jak w pole, do transportu może okazać się za mały, za słaby. Ja kupiłbym może jakąś 4 i ok 90km. Za duży nie będzie ale i w polu także zrobi dobrze. Jak wspominali koledzy może DF Agrofarm 410/420, JD 5R, Claas Axos lub już Fenft 309. Sam osobiście celowałbym w to jeśli miałbym już wydać sporo pieniędzy. Na pewno nie będą gorsze od małego Fendta a jeszcze zostanie ci trochę pieniędzy na inny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoko    0

Mam używanego MF 3085 z turem, 1994 rocznik i na moje ha spokojnie wystarcza. Powiem nawet że jest za duży ale to był po prostu kaprys mój żeby sobie takie coś kupić.

Jak chcesz powiększać to te 3 cylindry mogą być za małe. Nie ma uniwersalnych ciągników którymi zrobisz wszystko, wszędzie wjedziesz i jeszcze mało spali. Albo ma być do drobnych prac czyli tura, kosiarek, lasu itd. to mały fendt będzie dobry. Ale jak w pole, do transportu może okazać się za mały, za słaby. Ja kupiłbym może jakąś 4 i ok 90km. Za duży nie będzie ale i w polu także zrobi dobrze. Jak wspominali koledzy może DF Agrofarm 410/420, JD 5R, Claas Axos lub już Fenft 309. Sam osobiście celowałbym w to jeśli miałbym już wydać sporo pieniędzy. Na pewno nie będą gorsze od małego Fendta a jeszcze zostanie ci trochę pieniędzy na inny sprzęt.

tylko że we wniosku mam wpisane i tak ogarnąłem z typem na max 85(km) bo opryskiwacz taką moc potrzebuje i dopisaliśmy 5 km więcej wyszło na 85. więcej posiadam dzierżawy i dochodzi co roku nie która już na własność za rok .

no więc ciągnik musi mieć max 85 koni

boli mnie bo np brakuje 1 lub 2 koni do innego ciągnika JD lub fendta tylko że ten mniejszy właśnie z serii sadowniczych ci zapewne chodzi to będzie za wąski nawet z tej opcji większego bo jest kilka patrz NIŻEJ.(FA) to jest najszerszy sadowniczy zastanawiałem się ale wydaje mi się że już lepszej roboty a tym bardziej z turem nie wyjdzie robota wcale

więc powiadasz że jak przybędzie to okaże się za mały tylko że nie mogę czekać na następny nabór bo i tak szybko potrzebny ciągnik ------nigdzie nie mogę znaleźć więcej info na temat ciągników class

a jak z JD wiele taniej zostanie w kieszeni???

 

 

Fendt Vario 200 FA cena netto:55 000.00euro

- moc nominalna 60 KM, moc maksymalna 70 KM wg ECE R24,

- silnik 3 cylindrowy, chłodzony cieczą,

- kabina z ogrzewaniem z klimatyzacją,

- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,

- oświetlenie robocze przednie i tylne na dachu kabiny,

- fotel operatora pneumatyczny,

- przekładnia bezstopniowa Vario, 40 km/h

- napęd na 2 osie,

- pompy hydrauliczne o wydatku 76 l/min (35l + 41l),

- 3 zawory hydrauliczne bez sumowania wydatku,

- WOM tylny 540/750/1000,

- ogumienie przednie 280/70R18,

- ogumienie tylne 320/85R28,

- zaczep transportowy zwykły,

- tyny TUZ o udźwigu 2,4t z EHR,

- końcówki hakowe ramion dolnych tylnego TUZ, kat. 2,

- swiatło ostrzegawcze rotacyjne,

- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,

- system TMS,

- przedni TUZ kat. 1.

- Radio CD

 

Fendt Vario 200 cena netto:59 000.00euro

- moc max. 70 KM, moc nominalna 60 KM - wg normy ECE R24,

- silnik Sisu, 3-cylindrowy, system Common-Rail i AGRex,

- skrzynia bezstopniowa VARIO (40 km/h),

- klimatyzacja z ogrzewaniem kabiny, fotel pneumatyczny,

- oświetlenie przednie na słupkach kabiny i tylne na błotnikach, światło ostrzegawcze rotacyjne,

- instalacja hamulcowa pneumatyczna jedno i dwuobwodowa,

- zaczep górny manualny, przestawialny wysokościowo,

- zaczep dolny,

- bez przedniej osi amortyzowanej,

- obciążniki przednie płytowe 216 kg (1 x 120 kg + 3 x 32 kg),

- tylny TUZ - udźwig 4 200 kg,

- kpl. przegubów kulowych do końcówek hakowych tylnego podnośnika,

- tylny WOM - 540/750/1000 obr/min,

- 2 pary wyjść hydraulicznych,

- pompa hydrauliczna tandemowa o wydatku - 76 l/min (41+35), niezależny układ hydrauliki zewnętrznej,

- ogumienie przód 320/70R24, rozstaw 1500

- ogumienie tył 420/85R30, rozstaw 1510

- system TMS.

 

Pozdrawiam

 

Marek Olesiejuk

 

Przedstawiciel regionalny

 

Tel. +48 600 954 035

 

JEŚLI KTOŚ MA MNIEJ WIĘCEJ TAKI OPIS JAK JA PONIŻEJ TO BĘDĘ WDZIĘCZNY JAK WKLEI W TEMACIE A NAJLEPIEJ Z POSZCZEGÓLNĄ CENĄ TURA - WOM - TUZ.


▬▬►

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Musisz zadzwonić do dilera i się zapytać o cenę ale sądzę że różnica może być nie mała. I wszystkie propozycje które ci podałem są w przedziale mocy 80km(nie licząc Fendta). Dlaczego uparłeś się na Fendta? Chcesz do pługa na prawie 30ha brać 3 cylindrowca który kosztuje więcej niż 4 cylindrowe innych marek i które mają nawet ok 100KM? I wcale nie są gorsze od Fendta. Powiem szczerze że mając tyle ziemi mogłeś we wniosku wpisać większy przedział mocy i wtedy większy już mógłbyś kupić większego Fendta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoko    0

nie jestem już od razu za fendt'em poprostu ludzie mówią że bardzo dobry ciągnik u mnie w pgr był turbomatic i był ok tylko że do dobrej roboty do lipy go nie wyciągali.

wpisałem dla tego że młodego dostałem pozytywnie ale ojciec na RS podchodził też pozytyw tylko że pierwszy popadł młody i tak wpisaliśmy. własnego będzie 17 plus dzierżawy 10 z łąką(0.7 ha) no i nie wychodził większy bo su ponad 7 i trzeba podług tego i tak mi wychodził o mniejszej mocy tylko że wpisaliśmy że zapotrzebowanie ma opryskiwacz i kombajn do porzeczki i to dało lekko kilka koni zawsze lepsze to niż nic.

pomijając to: mam na młodego jeszcze wpisany kombajn sam nie wiem czego chcieć a wiem że potrzebny ciągnik jak najlepszy aby był jak mniej awaryjny spalanie też aby nie było masowe.chciał bym dodać ten kombajn do modernizacji tylko że nie dość że kombajn niecałe 75tyś to mało zostanie na ciągnik ale zawsze więcej zwrotu brak jest jeszcze opryskiwacza do porzeczki i takie mam bóle ale ciągnik jest jak na razie podstawą wezmę większy kredyt i tak muszę coś otworzyć własną małą działalność.

i dla tego poszukuję jak najlepszego ciągnika za cenę modernizacji jeśli masz do zaproponowania coś innego też zwinnego i dobrego podobnie jak ten 208 vario oczywiście tańszego ten agro chyba będzie o wiele tańszy a czy lepszy to nie wiem jak podział będzie między JD a 208 vario lekka różnica cenowa na pewno wybiorę vario

dodam jeszcze że w 208 wiele rzeczy mi pasuje np. deska masz przyciski od wszystkiego nie sterczą dzwignie jak w JD nie ma tak tego nasranego i to mi bardzo pasuje zaś JD pali chyba najwięcej z marek?

 

sam nie mam pojęcia to narzekają jedni na CASE inni na te Fendty po prostu chcę znaleźć taki ciągnik co będzie wart aby mu dać po garach w każdej sytuacji nie oszczędzać


▬▬►

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawrik83    0

to jak dla 3 cyl to jest za mało to co tu mówić o 4 cyl wtedy jest chyba za mało.

dla mnie zawsze jak się dało w pipe dla c-360 3p wał pękał to już 3 wał za kadencji c-360 3p w moim gospodarstwie a jest od nowego

więc mnie tylko to w tym vario boli aby nie działo się to ponownie ale ludzie nie piszą że wał siada.

więc mówisz że lepsza 4 bez turbo niż 3 z turbo???????????????????

 

siedziałem jeśli chodzi ale w starszej 309 i jest w miarę ok siedziałem i w JD modelu nie pamietam ale max 90KM no i miejsca 2 razy więcej tylko że w vario jest więcej bajerów tak hmm nowszy wizerunek zaś dla mnie w JD tak inaczej te dźwignie takie trochę ubogie ale nie mam nic złego do JD tego 6030

jeśli okaże się lepszy zwinniejszy niż vario będzie dobry wybór ten Case też jest ok podobno kute tłoki i wał??

Jeśli ma być zwinniejszy to polecam zamiast JD 6030 wybrać JD 5080R idealny pod tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoko    0

Jeśli ma być zwinniejszy to polecam zamiast JD 6030 wybrać JD 5080R idealny pod tura

 

wiesz może jaka cena z tym osprzętem co dla mnie trzeba i czy wjadę w porzeczkę takim?


▬▬►

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Wybierz to co Ci najlepiej będzie pasować. My tu przedstawiamy tylko swoje opinie które możesz ale i nie musisz brać pod uwagę.

Fendty są bardzo dobrymi traktorami ale Claas, JD czy DF także są bardzo dobre. Czasy niezawodnych traktorów które wytrzymywały po kilkanaście tysięcy mth już dawno minęły. Teraz liczy się ilość i cena a jakość schodzi na drugi plan.

 

Z JD masz rację. Do lekkich prac nie za bardzo się nadaję bo jego spalanie będzie większe.

To może Claas Axos 310(74KM)http://www.korbanek.pl/domhandlowy/pl/claas//axos/axos.html (należy do tej samej grupy co Fendt, MF i Valtra) albo

DF 410 http://www.deutz-fahr.com/POLSKA/pl-PL/agrofarmpl.html?identitytypecustomfields=DESCR_OVERVIEW&idproduct=54?

Sprawdź także jakich masz dilerów i serwisy masz w okolicy bo to także się liczy w zakupie ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoko    0

ok tylko że korbanek zakończył sprzedaż classa i tu jest głowa dlaczego i gdzie teraz go dostanę ? najbliżej mam 20km JD a reszty nie wiem:)


▬▬►

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Podałem Ci stronę Korbanka tylko dla danych technicznych. Wejdź na stronę DF i Claasa i poszukaj dilerów. Po świętach pojeździj i dowiedz się jakie warunki Ci proponują. Wtedy wybieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

a od kiedy claas należy do grupy agco?

a jaką masz szerokość w rzędach? zawsze możesz sobie wziąść do orki ciągnik na standardowym ogumieniu a do pracy w porzeczkach drugi komplet węższych opon, jak się wprawisz w zamianę kół to nawet ci pół godziny nie zejdzie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoko    0

4m ale jak się rozrośnie już tak na masę to wyjdzie 2 tak oczywiście wąskie koła na pewno:) jeśli chodzi do porzeczek i myślę że będzie ok

myślałem jeszcze o sadowniczym tez posiada 80km tylko zamiast tego znaczy tych opcji dokupił bym koła bliźniacze ale nie wiem jak by wtedy sprawował się w polu i nie wiem czy do sadowniczych wersji jest tur.

 

jestem z okolic Biała Podlaska więc class jest 200km <_<


▬▬►

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

jak ci za parę lat przybędzie załóżmy 10ha to fendt ze swoimi 3 cylinderkami nie wyrobi na takim areale, jak do prac polowych to minimum 4-ka przy turze nie odczujesz zbytniej różnicy, nie wiem jak w porzeczkach bo na tym się nie znam ale wydaje mi się, że będzie tak samo, nie mówię jaki masz wybrać, chcę żebyś nie żałował


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Pomyśl o Fendtie 309 Vario, jak Ci będzie przy mały to go można podkręcić mocą na ok 110KM. A cena też jest w porównaniu do 208 przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

4m ale jak się rozrośnie już tak na masę to wyjdzie 2 tak oczywiście wąskie koła na pewno:) jeśli chodzi do porzeczek i myślę że będzie ok

myślałem jeszcze o sadowniczym tez posiada 80km tylko zamiast tego znaczy tych opcji dokupił bym koła bliźniacze ale nie wiem jak by wtedy sprawował się w polu i nie wiem czy do sadowniczych wersji jest tur.

 

jestem z okolic Biała Podlaska więc class jest 200km :P

Jutro jadę do Białej <_< Fendt jest drogi, wg. mnie lepiej wziąć JD albo inną markę trochę tańszą i też będziesz zadowolony a ksay ci jeszcze zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Jaki nowy tani ciągnik polecacie w mocy około 35km?
    • Przez molibden01
      Witajcie.
      Na wstępie chciałbym się przywitać z Wami. Odnoszę się z problemem wyboru traktoru (zaznaczam, że nowego, ponieważ sytuacja na rynku używanych ciągników mnie do tego zmusiła). Stoję przed wyborem modelu. W pierwszej kolejności od czego to się zaczęło to promocja na serię 5D i 4E w Deutz Fahre: 5080d w cenie 158 tys. zł netto.  Traktorem miałem przyjemność jeździć, fajny, zwrotny, nie głupi. Macie jakieś opinie na jego temat bo już jest kilka lat po premierze a w poprzednich postach żadnych opinii z użytkowania.
      Tylko co jak co, ma tylko 3 cylindry i turbo. Dlatego w głowie chodzi, a może wybrać co innego. Myślę o Kubocie serii M4-073. Moc podobna, ale 4 cylindry i wyższa pojemność. Jeżeli znacie obecnie ceny Kuboty (z dilerem w tym wypadku sie jeszcze nie kontaktowalem) lub polecacie inne ciagniki w podobnej mocy to będę wdzięczny za pomoc.
       
      Dodam że ciagnik ma głównie pracować w gospodarstwie przy opryskiwaczu ciąganym z nadmuchem, sadzarką karuzelowa, do jakiś prac pomocniczych ale zapewne czasem i jakiś pług 3 skibowy się zapnie lub mniejszy agregat.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.
       
      W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).
       
      Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.
       
      Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)
       
      Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?
       
      Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez bortys2001
      Witam. 
      Ktoś się pokusi o porównanie,np Deutz 5080keyline, new Holland T4/t4s
    • Przez Krzyszt0f
      Witam planuje podnieś moc w moim massey ferguson 5445 dyna 4 i teraz pytanie co sądzicie o tym podnoszeniu mocy i czy jest to bezpieczne czy nie za bardzo?
      ciągnik ma niby 90km a chce podnieś tak do 110/115km 
      a i jaka firmę polecacie do podniesienia mocy? 
      -agrotronic
      v-tuning
      -Agroecopower
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj