adikpl1

Ursus- prototypy.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Florek93    27

O ile dobrze pamiętam to z częściami nie było aż tak ciężko raczej gorzej było o dobrego mechanika do niego bo każdy bał się go naprawiać :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik17    7

Znajomi i Koledzy !!!

Mam pytanie ???

Czy to prawda że istnieje taki model ursusa C-365 ??

i czy to prawda ze miał on instalowany orginalnie przedni napęd???

gdzie takiego można by było dorwać (chodzi mi o kupno )

Z góry dzięki za odpowiedzi ! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pierwszy raz słyszę o c-365, takiego ciagnika nie było w produkcji, jedynie mogła być to wersja prototypowa i nigdzie takiego nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
626andrzej    2

C-365 napędu nie miał, miał orginalnie wspomaganie kierownicy, kabina podobna do C-902 to była wydaje mi się wersja eksportowa czasami na allegro można trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a nie masz na mysli czasem c362??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C-365 napędu nie miał, miał orginalnie wspomaganie kierownicy, kabina podobna do C-902 to była wydaje mi się wersja eksportowa czasami na allegro można trafić

 

 

Tobie chodzi o C-362

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ursus_C-362

 

A o C-365 słysze pierwszy raz. W tym linku sa wszystkie ciagniki jakie wyprodukował ursus.I nie ma tam C-365.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ursus_%28ci%C4%85gnik_rolniczy%29

 

Pozdrawiam B)


-U-R-S-U-S- ciągniki z duszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomas16    0

Muj sąsiad kupił takiego nie dawno z turem.Wiem że ma silnik PERKINS 6 garów,ma napęd 4x4.Po kupnie jakieś 2 miesiące zrobił kapitalke bo brał olej.Ma bardzo wydajną pompę podnośnika bo tur bez gazu podnosi się bardzo szybko.Przy remoncie robił turbine m jakieś 130km.Komin ma z prawej strony rok produkcji 1979.N masce widnieje napis URSUS C-3110 JOUNE.W poly daj rade z pługiem PHX 5.

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik17    7

Mi się ta nazwa C-365 trafiła przypadkiem .( rozmawialiśmy z kumplami )no i wspominali ze C-365 miał napęd wspomaganie kierownicy i kilka innych pierdół ( nie pamiętam jakich ).

A c-362 to wiem że jest na allegro nie raz widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djvtec    0
http://www.serwo.yoyo.pl/3110.html nie wiem co to za ursus pierwszy raz o takim slysze B) ale widac istnial taki, pewnie na eksport B) nie wiem tylko co to to JOUNE znaczy, widzialem foke z napisem HELLAS, to pewnie jakies wersje wyposazenia B)

Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no to kumple robili sobie z ciebie jajca B) albo sami nie wiedzą o czym mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Zrobił sobie z ciebie jaja albo po prostu jakiś wogóle nie znający sie na ursusach bo takiego modelu nie ma i nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie jajca tylko pomylił symbol. Pewnie chodziło o C-356 B) Byl taki prototyp. Kabine miał taka jak ta seria prototypów. Co tak dziwnie wyglądały B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to jeśli już chodziło o c-356 to on raczej napędu nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To też prawda i chyba wspomagania też nie miał. Napewdu na 100% Ale jedynie on mi przychodzi do głowy. Bo Tego co w temacie to nie ma, nie istnieje.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik17    7

Jaj sobie nie robili , oni raczej się nie znają na rodzajach ursusów owszem maja C-355 lub C-360 ale tylko rzadko kiedy nimi jeżdżą zobaczyli na necie i głupoty gadali

zaciekawił mnie ten C-365 (chodź nigdzie go nie widziałem )pierw na myśl przyszedł mi c-362 (ma wspomaganie ) a puźniej pomyślałem też o C-356 (prototyp)na pewno się pomylili

 

Do ursusczesio

te ciągniki co tak dziwnie wyglądały to

U-310

U-510

U-610

U-710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1    0

A właśnie sąsiad kupił niedawno tez takiego c-3110 z napisem hellas. Tak jak powyżej opis się zgadza, chociaż co do pompy to nie jestem pewien bo kupował normalną jak do c-385 i posiada przedni napęd z firmy ZF.Z tym ze ten jago (jak on to nazywa)"krak" nie miał turbiny tylko zaślepiona dziurę w kolektorze. Chciał kupić oryginalną turbinę do niego ale jak zajechał gdzieś do serwisu to cenę mu taką powiedzieli że wolał pokombinować i wstawić od 1614. Na tyle założone za***iste kola takie gdzieś wysokość 42"(błotniki podniesione) i szerokie to dokładnie nie wiem ale dobre 80 cm.Jak go sprowadził to takiego rempla na wiosce jeszcze nie widziałem ale jak go odpicował to klękajcie narody. Nowe tak nie wyglądają. Ciąga nim pług 4 kvernelanda zagonowy i muszę powiedzieć ze nawet nieźle idzie ale trochę dymu puszcza mimo tego ze mu w tamtym roku kapitałkę silnika robił, a to są dopiero koszta w porównaniu do normalnych ursusów 4 czy 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

W życiu nie słyszałem o takim ciągniku jak ursus c365, i jestem pewny prawie na 100% że nie ma takiego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Może ktoś gdzieś napisał przez pomyłkę zamias piątki szóstkę (C-355-C-365) i tak rozczytał i już mamy łatwym sposobem nowego Ursusa :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

A propos tego filmu. Był tam model C-345 co to za ciągnik bo nie słyszałem o takim.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

kiedyś na Wikipedii rzucił mi się model C-365 ale opisu nie było. Pewnie coś dorzucili do C-362. A maska w nim była od U-510 czy od ciężkiej serii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
    • Przez Jasioodtraktora
      Witam mam pytanie dlaczego wskaźnik ciśnienia powietrza na dwuwskaźniku w c330 nie działa, czy trzeba kupić nowy czy da się to naprawić? (wszystko działa sprężarka chodzi oprócz wskaźnik) Wcześniej podłączałem ciśnieniomierz od opryskiwacza i działał ale jak podłącze do dwuwskaźnika to nie działa. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj