adikpl1

Ursus- prototypy.

Polecane posty

MarcinPykuS    68
No własnie, może z 2,3 lub 4 km/h. Też słyszałem ze M-ki są gorsze od tych starych podciwych " trzydziestek", w sensie że mniej wytrzymałe.

 

Możliwe że są mniej wytrzymałe, ale nie wszystkie...@robcio3dz, @Piotus89 mają C-330M i chwalą te ciągniki...jak szanujesz tak masz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

ja jeździłem tym i tym, powiem szczerze że M-ką mi sie lepiej jezdzi, ale to może tez i przez to że jest nowa(140mth od nowosci), a zwklą troche gorzej ale to chyba przez to ze już wszystko wyrobione, tak jakos dziwnielekko chodziło..., a w tej M-ce super hehe, ja tylko w polu M-ką jezdziłem, zwykłym ciapkiem tylko po drodze, ale słyszałem też opinie że zwykła 30 lepiej szła w pługu niż własnie ta M-ka :(, ale gdybym wybierał ciągnik to wolałbym M-ke z tego ze nowszy i tak wogule... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Popatrzcie po ile stoją C-330M (zwykłe też są drogie)... :) :)

 

http://www.allegro.pl/item286736478_super_...e_1400_mtg.html

 

:):( :(

lol ale pompa za ciapka 30tyś lol śmieszne dobry zetor 5211 by był czy MF255


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Wiem, C-330 trzyma sie w cenie, bo dużo jest małych gospodarstw które potrzebuja malego ciągniczka własnie takiego jal C-330 :(

 

Adik_ziel za 29 tyś to już kupisz w miare zetorka 7211 albo Ursus 912 w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

M-ka jest na papierze szybsza o parę km. :) Na prawdę M-ka jest sporo szybsza :( Ale i słabsza...

Wszystko się wyrównuję ale 330m lepsza do bron,bo w pługu to często trzeba do 3 schodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ale tylko na papierze,w rzeczywistości jest to spora różnica.Wierz mi bo jeździłem tą i tą :(

 

tak samo mi też sie wydawało ze o duzo więcej jest szybsza


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

no mnie też się tak wydaje, jak zwykłą jechałem to tak sobie, ale jak Mką depłem to już czuć ze sie ten traktor kula :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
Ale tylko na papierze,w rzeczywistości jest to spora różnica.Wierz mi bo jeździłem tą i tą :(

Ja też jeżdziłem i tą i tą i Mka jest szybsza.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

ja obstaje za zwykłą trzydziecha. większa moc i trwalsza skrzynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
ja obstaje za zwykłą trzydziecha. większa moc i trwalsza skrzynia.

Też tak sądze :(


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Mój starszy ma c 330m i już przekręcił licznik i ma 500mth. teraz od kiedy ja jeżdżę i mam rotacyjna krone to musi iść 4 czy jej sie to podoba czy nie i dostaje w d*pę czy pług lemken obrotowy 2 skibowy i gdy ciapek był w remoncie to pracowałem od sąsiada i szla zajebiaszczo i nawet pod górkę lamkenem a mój to po prostym ledwo targał mocniejsza jest zwykła ale wolniejsza i to o wiele wiec przy kupnie sie zastanów czy pole będzie tylko na miejscu i czy będzie ciapek jeździł dużo bo jeśli tak to m polecam bo na drodze o niewiele ale o coś szybsza mam nadzieje ze czymś cię naprowadziłem kto szanuje to i ma ja już szanuje po tym jak wykończyłem silnik i przy podorywkach przypadkowo skrzynie ;/ ale polecam zwykła moje zdanie. :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Podoba mi się w 330M ta prędkość.Na 4 to tam już można orać bo prędkość bdb :(

Ale fakt że jest M-ka sporo słabsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1

co Wy? ...m ka lepsza - wzmocnione lozyskowanie w skrzyni biegow!!!! i tylnim moscie, wieksza predkosc a poza tym chodza tak samo....m-ki są mniej awaryjne

Wiem bo moj dziadek mial 2 c330 i 1 c330m ....m-ka lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
    • Przez Jasioodtraktora
      Witam mam pytanie dlaczego wskaźnik ciśnienia powietrza na dwuwskaźniku w c330 nie działa, czy trzeba kupić nowy czy da się to naprawić? (wszystko działa sprężarka chodzi oprócz wskaźnik) Wcześniej podłączałem ciśnieniomierz od opryskiwacza i działał ale jak podłącze do dwuwskaźnika to nie działa. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj