Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez 360ursus4011
      Nie wiem co może być ma ciężko odpalić mam dwa akumulatory 6v a jeśli podłącze jeszcze od samochodu 12v to odpala i nie wiem co może być akumulatory są nowe 
    • Przez kuba17425
      WITAM 
      kupiłem filtr powietrza do ursusa c 330 m i nie wiem czy do u góry w tym grzybku ( to się chyba nazywa cylkon ) leje się olej ?
      wiem że na dole się leje ale ostatnio znajomy mi powiedział że u góry też się leje i nie wiem czy lać czy nie pomocy !
      a czy filtr orginalny różni się od podróbki bo orginał jest droższy o 100zł i jak wam się one sprawują 
      z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Marionos
      Witam.
      Zacząłem składać skrzynie od Ursusa 4011. Okazuje się że wałek pośredni jest mocno przesunięty do przodu. Ok. 5 mm, łożysko 6310 jest wysunięte z oprawy a koło obrotów niezależnych lekko trze o obudowę. Czy w tej sytuacji trzeba zastosować jakieś dystanse? Spotkał się ktoś z taką sytuacją?
      Pozdrawiam.

• Przez Mateusz2345
      Grzeją mi sie hamulce w c 360 3p było wszystko wymieniane oprócz bębnów popki hamulcowej i rułek lewa strona mi sie nie grzeje tylko prawa jaka może być przyczyna

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.