erwin2

O Bizonach w telewizji dziś o 20:30

Polecane posty

erwin2    5

Dziś o 20:30 na kino polska jest kronika filmowa i będzie o bizonach czas trwania około 15 minut i należy oglądać całość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moscich    5

tylko jeszcze musi byść ten kanał odblokowany a ja mam zablokowany w pakiecie familijnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

Nie było tam za bardzo tematu BIZONÓW tylko na początku chwilke, film był ogólnie o sytuacji gospodarki w ówczesnych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tandam    4

Rzeczywiście łezka może się zakręcić! Piękne wspomnienia! I szkoda, że to już tylko wspomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

wszystko pieknie ladnie ale szkoda ze to juz przeszlosc i bizon nie rozwinal sie jak zachodnie kombajny claas jd nh ciekawe jakby wygladaly teraz nowe bizony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dlaczego zaraz na wszchodniego brata zganiacie. Belarus nie upadł ani HTZ VTZ sie rozwinęły i zgarniaja medale na światowych wystawach


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Temat przeniesiony do działu: Hyde Park > Muzyka, Kino, TV


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
dokładnie tylko w tym problem że ursusy i bizony upadły poprzez naszego wschodniego brata...... ;)

Był wschodni brat to były maszyny. A taka prawda jest, że nasi panowie z rządu lubią mieć grube portfele kosztem obywateli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Dlaczego zaraz na wszchodniego brata zganiacie. Belarus nie upadł ani HTZ VTZ sie rozwinęły i zgarniaja medale na światowych wystawach

bo taka jest prawda ;)

upadly bo nie byly nigdy modernizowane, wazniejsze bylo zeby kazdy mial, a nie zeby mial dobre, postepowe i po parunastu latach okazalo sie, ze nie da sie tego nadrobic.

trzeba jednak zaznaczyc, ze owszem upadly przez wschodniego brata, ale i przez niego powstaly :)

 

produkty wschodnie wcale sie nie rozwinely, tzn ostatnio jak wpuszczono zachodnie maszyny to juz musialy, ale dopoty mieli zbyt na wewnetrznym rynku nie wiele modernizowali. efekt jest taki, ze owszem maja nowoczesne maszyny, ale silniki deutza, przekladnie valtry, czy zf, mosty carraro, a rodzima produkcja tych podzespolow upadla tak samo jak wszystko co nie modernizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj