Skocz do zawartości
DobryKUPIEC

Polecam grzałke , koniec problemów z odpalaniem

Polecane posty

DobryKUPIEC    0

Witam,

zamontowalem grzalke u siebie i jestem bardzo zadowolony.Po godzinach szprerania na internecie , czytania postow zdecydowalem sie na ten typ. Skusiła mnie niska cena. Nie ma sensu przeplacac gdyż ta idealnie spełnia swe zadanie.Ciagniczek pali po chwili bez zadnych problemów.

Polecam bardzo solidny produkt.

http://moto.allegro.pl/podgrzewacz-bloku-o-mocy-1400-w-i1380446159.html

zbych    4

Kolego, a może jakieś zdjęcie z montażu lub zamontowanej grzałki... w Twoim sprzęcie :lol:

dralo5    3

Kolego, a może jakieś zdjęcie z montażu lub zamontowanej grzałki... w Twoim sprzęcie :lol:

A to nie widzisz kolego że polecający jest z woj lubelskiego? A sklep z tego samego i ten nick. Mi to pachnie własną reklamą ha

Wiadomość z agroFakt.pl

DUCH1986    3

Może ktoś zamknie ten temat? :lol: przecież to oczywiste że nie da zdjęć z montażu bo grzałki to ma ale na półce w magazynie i czekaja na klientów.

Żałosna reklama ....

A poza tym to już drugi jego taki sam temat...

BUSTED    57

Napisano wczoraj, 21:23

Witam,

zamontowalem grzalke u siebie i jestem bardzo zadowolony.Po godzinach szprerania na internecie , czytania postow zdecydowalem sie na ten typ. Skusiła mnie niska cena. Nie ma sensu przeplacac gdyż ta idealnie spełnia swe zadanie.Ciagniczek pali po chwili bez zadnych problemów.

Polecam bardzo solidny produkt.

,,Ciągniczek pali po chwili bez żadnych problemów'' ta jasne po chwili też mam grzłkę i trzeba dobre 1,5 godziny grzać rzeby zapalił a grzałka ma 1400W

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się