franec

Rasa Czerwona Norweska (NRF)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość PolskiRolnikt   
Gość PolskiRolnikt

Mam już jednego cielaka tej rasy urodził się taki średniej wielkości biało czerwony ale taki żwawy cały czas po kojcu chodzi i jak był w mniejszym kojcu to wyskakiwał teraz w większym kojcu nadal się pcha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelmf    234

Witam panowie ma 3 sztuki hf z dolewem krwi NRF 33,3/ 50/ i 75/ u wszystkich jest problem z zacieleniem.trudno utrafić z terminem insynuacji. Wszystko wskazuje na to że mają długie ruję które trwają nawet 3-4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

Wie ktoś jak się czyta te katalogi buchajow NRW w necie z Bydgoszczy lub lowicza.?? Teraz nie  wiem jak coś po zmieniane a szukam najlepszych na mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnik~99
      Dzień dobry. Nawiąże stałą współpracę z hodowcą krów rasy ZB czyli polska czarno biała na odbiór małych byczków do dalszej hodowli na opasy.
    • Przez tycha
      Jakie najlepiej buhaje polecacie? Interesują mnie szczególnie HF czerwony.Piszcie jakimi buhajami zacielacie swoje hf .Wiem ,że każdy ma swojego już sprawdzonego i zaciela wszystkie nim.Dodawajcie fotki swoich nowo narodzonych eksperymentów.
    • Gość
      Przez Gość
      Jaką rasę wybrać do chowu ekstensywnego caly rok na pastwisku (pod wiatą) ??? Jak wasze doświadczenia ??? 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Chciałbym zasięgnąć porady co do rasy cielaka, został zakupiony od handlarza ktory twierdzi że to pochodzenia mięsnego, cielak pochodzi z Austrii.

    • Przez Gregor94
      Witam. Chciałbym zasięgnąć porady co do rasy cielaka, został zakupiony od handlarza ktory twierdzi że to pochodzenia mięsnego, cielak pochodzi z Austrii.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj