semos

Farmtrac 80-4WD czy Farmer F4-7258 + TUR

Polecane posty

semos    77

Jaki ciągnik w przedziale 66-75 KM wybrać w cenie do 115 tyś brutto. Ciągnik ma być zakupiony z ładowaczem czołowym.

 

Z mojego rozeznania cen i modeli ciągników do wyżej wymienionych kryteriów dopasowałem te dwa modele.

 

Może ktoś napisze swoje opinie na temat, który z nich wybrać lub też podpowie inny model, który spełni wyżej wymienione kryteria.

 

Co do wyposażenia ciągnika:

Moc min: 65KM max:75

pneumatyka obowiązkowa

ładowacz czołowy

 

cena całego zestawu (ciągnik + tur) nie może 115 brutto po upustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ale cena 115 tys brutto już z turem, czy bez, jak bez to moze w tej cenie zmieścisz się w NH TD5020 :o ale po nowym roku NH drożeje i TD5020 może zdrożeć ponad 10tys zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

115000zł brutto to ciągnik z ładowaczem ma byc czy sam ciągnik za tyle?

Jeśli sam ciągnik to popieram przedmówcę NH TD5020 zmiści się w tej sumie :o


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Ja ci polecam 80 4 WD sam posiadam i jestem z niego zadowolony.

Mam juz 2000 mth i do tej pory awaria jak była to pękła ośka od rozrusznika.

Ciągnik ma bardzo dobry skręt a w ładowaczu to istotne.

Wmiarę oszczędny.

prosty w obsłudze,zero elektroniki.

Polecam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Kolego w sprawie Farmera 7258 skontaktuj się z kolegą @farmer25 - on kupił rok temu ten model z turem - myślę, że od niego dowiesz się najwięcej na temat tego modelu.

 

Tak popatrzyłem teraz na wyposażenie (nie wiem jak cenowo te dwa sprzęty się przedstawiają):

- Farmer 3KM więcej (zawsze to coś)

- Farmer 3 pary hydrauliki, Farmtrac 2

- Farmer wydajnosć pompy 55l/min, Farmtrac 34l/min

- Farmer posiada CBM, Farmtrac z tego co widziałem nie ma

- Farmer WOM 540/1000 obr/min, Farmtrac tylko 540obr/min

 

To tak na szybko - zapewne są jeszcze jakieś różnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Ale kolega semos jasno określił kryteria mocy 65 - 75 KM, a ten Belarus nie mieści się w tym przedziale mocy kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Taki Farmer z turem z wyposażeniem dobrym kosztuje kolo 135tysięcy brutto,bez upustu,bo wczoraj byl u mnie diler i przedstawił mi taką oferte:)

Natomiast Farmtrac kosztuje:110tysięcy brutto plus tur 10 tysięcy plus osprzęt do niego też koło 10 tysięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Taki Farmer z turem z wyposażeniem dobrym kosztuje kolo 135tysięcy brutto,bez upustu,bo wczoraj byl u mnie diler i przedstawił mi taką oferte:)

Natomiast Farmtrac kosztuje:110tysięcy brutto plus tur 10 tysięcy plus osprzęt do niego też koło 10 tysięcy:)

 

 

http://otomoto.pl/farmtrac-80-4wd-A26764.html tutaj jest już za 102tyś brutto -do negocjacji + tur (bez osprzętu) myślę że + - będzie 115 tyś brutto.

 

Po rozmowie z dealerem Farmera przez telefon podał mi cenę 117 tyś z turem (negocjacja telefoniczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Farmer w wersji standard, ale tam oprócz obciążników na tył chyba nie ma już w co inwestować?

 

Tylko pytanie czy wart ten ciągnik tych pieniędzy i jak się sprawuje? Potrzebuje ciągnik na kilka lat a nie na rok dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Farmer jest to ciągnik którego osobiście bym nie kupił nigdy, nie tylko ze względu na jego opinie na forum, ale na opinie różnych znajomych

W tym farmerze jaki silnik siedzi ?

 

W Farmtrac'u silnik perkinsa to cechuje się małym spalaniem ;)

Zresztą co z tego ze w farmerze jest większa wydajność pompy ?

W farmtrac'u ladowacz bardzo dobrze chodzi w miare szybko a tone podnosi na małych obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

No widzisz kolego - w sprzęcie nie siedziałeś - silnika nie widziałeś i nic o sprzęcie nie wiesz, a już go polecasz... żal półdupki ściska od takich wypowiedzi. Kolega @farmer25 posiada ten ciągniczek i z tego co wiem jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

To niech ci zal sciska co ma sciskac mnie twoja opinia nie obchodzi ;)

Mam swoje zdanie o farmerze i tego nie zmienie

Jest paru byłych uzytkowników farmera którzy go pozmieniali na inne

np. http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=user&user=2166&st=25

Zreszta nie daleko mnie pracują 2 farmery i z tego co wiem to własciciel nie jest zbytnio zadowolony...

 

P.S dla twojej nie wiedzy powiem że widziałem farmera a nawet w nim siedziałem w 2009r na agro show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Więc gratuluję - z pewnością jesteś już super znawcą Farmerów :lol: Szkoda, że od tego siedzenia w Farmerze nie weszło Ci trochę wiedzy na jego temat... np. jaki jest silnik... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

A co mnie farmer obchodzi ? Co mam wszystko jego temat wiedzieć ? I tak nigdy tego czegos nie kupie wiec po co mi to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Więc skoro Cię nie obchodzi i nic na jego temat nie wiesz (a nie przepraszam siedziałeś w nim :lol: ) to nie pisz bzdur bo szkoda czasu i miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj