minor15

sadzeniaki

Polecane posty

Daro20    514

Jakie ceny w tym roku za sadzeniaki jadalne i skrobiowe w klacie CA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Braliście może sadzeniaki stąd? https://www.olx.pl/oferta/kwalifikowane-sadzeniaki-ziemniaka-denar-vineta-rosalind-satina-i-inne-CID619-ID8M2zW.html#7cd872eccf;promoted

Przy zamówieniu od tony ziemniaka dowóz gratis jest na terenie całego kraju. Nie sprzedają szajsu ?  Będę chciał wziąć od nich Lorda


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus-moc    41

ja miałem taką fajną odmianę ale nie pamiętam nazywy niczeba bylo ich pryskać na zaraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

Braliście może sadzeniaki stąd? https://www.olx.pl/oferta/kwalifikowane-sadzeniaki-ziemniaka-denar-vineta-rosalind-satina-i-inne-CID619-ID8M2zW.html#7cd872eccf;promoted

Przy zamówieniu od tony ziemniaka dowóz gratis jest na terenie całego kraju. Nie sprzedają szajsu ? Będę chciał wziąć od nich Lorda

Lorda to zadzwoń do hodowli zamarte i Ci przyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
himen    10

Panowie jaka cena za sadzeniaka w kuj.- pom. ?


Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol2121    73

Potrzebuje namiary na jakąś firmę która posiada odmianę Jelly i wysyła ziemniaki lub dowozi albo jest z woj. podkarpackiego chodzi mi o ziemniaki kwalifikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobko-98    0
Dnia 14.11.2017 o 20:43, darkoza napisał:

miał ktoś odmianę solist odmiana wczesna jak wam się urodził jest wart uwagi

Miałem  w tamtym roku ,wyszedł średnio są lepsze odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol2121    73
20 godzin temu, dobko-98 napisał:

Miałem  w tamtym roku ,wyszedł średnio są lepsze odmiany.

Jakie polecasz odmiany coś z pozniejszych, średnio poznych ?

 

Miał ktoś ziemniaki RED LADY ?

Edytowano przez Karol2121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol2121    73

Potrzebuję odmianę RED LADY, miał ktoś taką, gdzie mogę kupić w miarę dobrej cenie z dostarczeniem ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    187

A skąd Karol jesteś. Ja mam taką odmianę. Bardzo plenna na pewno lepsza od Bellarosy  moim zdaniem. Miałem na tym samym polu jedną i drugą odmianę i redy wyszła ok 30% lepiej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol2121    73

Podkarpacie Rzeszów, u nas w rejonie nie ma tej odmiany w ogóle a Bellarosa to jest 50% ogłoszeń dlatego chciałem sprowadzić tą odmianę i słyszałem że bardzo smaczne i nawet w wyglądzie ładniejsze od Bellarosy

Edytowano przez Karol2121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    187

Na pewno miąższ bardziej żółty, kształt owalny ,skórka bardziej czerwona i płytkie oczka. Smak kwestia gustu A ile potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol2121    73

Właśnie chodzi o to że nie dużo bo 100-120 kg na próbę bo sadzę dwie inne odmiany, sypkie są czy bardziej maziste ? i według Ciebie w smaku lepsze od Bellarosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopinnn    0

Poszukuję sadzeniaka odmiany Asterix, najlepiej rok lub dwa lata po kwalifikacie (o samym materiale kwalifikowanym to chyba mogę o tej porze pomarzyć) . Ilości małe czyli około 150-180 kg. Ponieważ ilości małe to odbiorę sam - okolice Tarnów, Krosno, Rzeszów.  Informacje na priv.

Jednak udało się zdobyć - przynajmniej zarezerwowane.

Edytowano przez chopinnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol2121    73

Witam, odmiana Madeleine ma ktoś ? jak smak ? i po ugotowaniu suche czy "masłowe" ?

I jaką odmianę polecacie wczesne lub średniowczesne żółte w środku nie suche ładne wyglądowo gładkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"
       
      Pozdrawiam mszk8
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez martin_3512
      Witam. Mam pytanie czy ktoś kiedyś się spotkał z tym aby kopać czosnek kombajnem Bolko? Jest to uprawa testowa i zastanawiam się nad zbiorem czy Bolko by go nie obtłukł. Mam już pewien plan jak odpowiednio przerobić kombajn i jak spowolnić taśmy aby nie uszkodzić czosnku. Czy myślę w dobrym kierunku? Czy ktoś to stosował? Proszę o poradę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj